“Udane wakacje rodzinne”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
The Three Corners Sea Beach Resort
Miejsce nr 24 wśród 68 hoteli w Marsa Alam
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Hotel godny polecenia, szczególnie dla rodzin z dziećmi, na terenie liczne zjeżdżalnie i inne atrakcje wodne, nie tylko dla dzieci. Duży kompleks basenów, ale także piaszczysta plaża i płytka laguna między plażą a rafą. Łatwe zejście do wody od strony morza - molo. Pokoje czyste, obsługa przyjazna, jedzenie smaczne. W razie potrzeby, gabinet lekarski na miejscu obsługuje pacjentów zgłoszonych przez ubezpieczyciela.

• Data pobytu: listopadzie 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Krzysztof Ł

Zrecenzowano 7 listopada 2017

Hotel nie taki duzy jak to wygląda na zdięciach-nie zgodnośc z opisem .
na terenie hotelu -JEST BUDOWA,--rabanie ,trzaskanie.
Basen jest o połowe mniejszy, brak wody podgrzewanej w basenie co w brew pozorom to wada(woda jest lodowata)
CO MNIE DRAZNIŁO --Mimo że na plazy jest wyznaczone miejsce dla naturystów-oni rozkładaja się na basenie -z gołymi tyłkami i piersiam i-gdzie biegaja dzieci a po drugie jakos mało smacznie to wygląda nawet w oczach facetów.
DRUGA WAŻNA SPRAWA -czytałam o tym na jakims forum -ale jak zobaczyłam na włane oczy to litości --pląta sie parę PŁATNYCH PANIENIEK czeszki i pare polek i nagabujące facetów-nie wazne czy sa sami czy z żonami i to na ogólnym basenie -gdzie co chwile widać sprzeczki par-- LITOŚCI-to hotel czy b.....l.

Obsługa nie zwraca uwagi na to -za to na pierdołe -typu wejscie do holu w górze od stroju dól ubrane spodenki -zostaje sie wyproszonym po kompletne ubranie się.

Pokoje czyste, przestronne.
Jedzenie -ilości duże i smacznie doprawione ----tyle że monotonne -jak i w hotelach duzo tanszych -przez 11 dni -sniadania-sałatki, parówki,jaja, fasola,puree-ziemiaczane -TO NIE POMYŁKA to podaja na sniadanie hahah, sery-sero-podobne ,Obiady -zawsze 2 rodzaje miesa, wołowina i kurczak,ryba,ryż,frytki ,spagettki 2 zupy, fasola znów,jakas mini pizza , kolacja to samo co śniadanie tyle że bez jaj -w zamian kebab,Przekąski-przez 11 dni-mini chamburgery i nalesniki -nie było się głodnym.
BAR W BASENIE-od strony basenu szybciej się wysuszysz i napijesz wody z basenu niz doczekasz żeby barman zszedł-chyba że dasz $ to masz trochę szybciej-chłopak nie ogarnia dwuch stanowisk-ale goólnie spoko.
Bar na plaży -rewelacyjna obsługa-warto przejśc parę metrów dalej - chłopcy się prężą-nawet donoszą do stolika.PYSZNA kawa i czekolada na gorąco
Animacje -ok .
CHYBA NAJ ważniejsze co mnie osobiście obrzydza-chodzenie z workiem po plaży ,po stolikach i zbieranie kubków plastikowych po drinkach i napojach - są myte-raczej płukane tylko no ale....
PIĘKNA RAFA
OGÓLNIE nie warte tej ceny-przereklamowany i to bardzo mocno.
Moja rodzina na bank tam nie wróci.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje przy plazy chyba naj lepsza opcja chociaz daleko od jadalni ale w miarę cicho
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 29 października 2017

Polecam każdemu kto chce jechać odpocząć od codziennej gonitwy. Hotel świetny przy pięknej rafie koralowej, polecam fanom snurkowania. Bardzo miła obsługa, zwłaszcza Ezz jest super gościu, bardzo pomocny. Pogoda świetna, ani jednej chmurki lekki wiatr i 30 stopni pozwala naładować baterie na 100%. Jednym słowem MEGA. Gorąco polecam każdemu.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, dawidgaleczka
Zrecenzowano 18 października 2017

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu. Często spędzam urlopy w Egipcie, z reguły w hotelach 5 gwiazdkowych. Tym razem pojechaliśmy do tego 4 gwiazdkowego hotelu i był to dobry wybór.

Hotel oferuje świetną relację ceny do jakości świadczonych usług. Jeśli nie przykłada się najwyższej wagi do wyglądu infrastruktury: budynków, basenów, pokoi hotelowych, to jest to właściwe miejsce na spędzenie urlopu. Nie znaczy to, że jest źle. Co prawda brak błyszczących marmurów w recepcji, w basenach widać miejsca gdzie odłazi wyścielająca je wykładzina, pokojom zdecydowanie przydałby się remont (zwłaszcza łazienek), ale będzie to razić wyłącznie najbardziej wymagających klientów.

Zdecydowaną zaletą jest świetna kuchnia. Posiłki są bardzo różnorodne i smaczne. Kuchnia oferuje w dużym wyborze dania zarówno europejskie jak i arabskie. Ogromny wybór sałatek, mięs i dodatków, ryb, owoców i deserów. Oj, przytyło się w czasie dwutygodniowego pobytu!
O czystości kuchni świadczy też, że nie tylko żadne z nas nie doświadczyło problemów żołądkowych, ale także nie słyszałem by narzekał na nie ktokolwiek w czasie naszego pobytu.

Nieco gorzej przedstawia się sytuacja w zakresie napojów. Podawane wina nie były zbyt smaczne, piwo natomiast jest OK. Drinki podawane w barach na basenach i plaży są typowe dla egipskiej oferty all-inclusive: baaardzo rozrzedzone, słabej jakości lokalne alkohole podawane w plastikowych kubeczkach. Warto więc zaopatrzyć się w butelkę ulubionego napoju. Najlepiej zgodnie z zasadą, że ile by się nie wzięło, to i tak zabraknie :)
Nowością dla mnie była możliwość kupienia w barze importowanych alkoholi. Ceny co prawda są wysokie (np. butelka wódki 0.75 l kosztuje 30 lub 40 Euro w zależności od gatunku) ale są.

Także ceny w sklepikach hotelowych są generalnie wysokie. Powodowane to jest brakiem konkurencji - w pobliżu hotelu nie ma jakichkolwiek innych punktów handlowych. Co ciekawe wartość Euro i Dolara jest równa - wszystko jedno w jakiej walucie się płaci - cena jest ta sama. Dotyczy to zresztą także usług: wycieczek, nurkowań itp.
Na terenie hotelu jest włoska baza nurkowa "SEA WORLD". Ze względu na cenę nurkowania wykupywałem jednak w firmie zewnętrznej.

W lobby hotelowym dostępny jest bezpłatne Wi-Fi. Nie korzystałem z niego, gdyż kupiłem na lotnisku kartę GSM z przedpłaconym dostępem. Z firmą www. marsalam.com która prowadzi stoisko Vodafone na lotnisku, kontaktowałem się jeszcze przed przylotem poprzez adres mailowy "seifein-Luxor@hotmail.co.uk". Byłem zadowolony z ich usług. Kupowałem u nich także wycieczki ze snorkowaniem / nurkowaniem.
Drobnym zgrzytem był fakt, że kupiona karta dostępu z opłaconymi 12 GB faktycznie dawała dostęp tylko do 5 GB normalnego dostępu, a pozostałe 7 GB dotyczyło ściągania muzyki oraz korzystania z portali społecznościowych. Było to zresztą podane "drobnym drukiem" na opakowaniu karty. Po złożeniu reklamacji, dostałem jednak rabat na wykupionych wycieczkach, co zrekompensowało mi poniesioną stratę. Ta sama usługa GSM wykupywana u handlarza w hotelu jest wielokrotnie droższa.

Z porad praktycznych proponuję zabranie większej ilości banknotów 1 dolarowych. Codziennie zostawialiśmy taki drobny bakszysz dla sprzątacza, co zjednywało nam jego promienny uśmiech oraz niezliczone wariacje zwierzątek układanych z ręczników. To drobna kwota, a ci ludzie pracują naprawdę ciężko za niewielkie wynagrodzenie.
Warto też zabrać ze sobą rozczepkę elektryczną. Po wyjęciu karty z kluczem wyłączany jest dopływ prądu do gniazdek elektrycznych. Poza jednym - umieszczonym za lodówką. Ponieważ w pokoju spędzaliśmy niewiele czasu, powstał więc problem z ładowaniem licznych urządzeń elektronicznych. Rozczepka załatwiała sprawę.

Szczególnie miłą cechą hotelu jest ogólna życzliwość personelu w stosunku do gości hotelowych. Dotyczy to każdego pracownika: od ogrodników, kelnerów, kucharzy i barmanów do napotykanego kierownictwa. Każdy znajduje miłe słowo i ma uśmiech na twarzy. Bardzo to sympatyczne.
Szczególnie przodują w tym animatorzy. Warto skorzystać z prowadzonych przez nich zajęć aqua-aerobic, gry w water-polo czy zajęć jogi, strechingu itp. Za każdym razem było miło i do śmiechu. Trochę słabsze były wieczorne animacje w hotelowym teatrzyku.

Jedyną istotną wadą hotelu jest fakt, iż położony jest bezpośrednio nad otwartym morzem. Z ładnej piaskowo/żwirowej plaży jest zejście do płycizny przy samym brzegu. Jest to świetne miejsce do siedzenia w ciepłej wodzie i ewentualnych zabaw dla dzieci. Jeśli chce się jednak popływać lub posnorkować oglądając piękną rafę, trzeba jednak skorzystać z pomostu który wyprowadzony jest poza brzeg rafy. Ten jednak zamykany jest gdy są nieco silniejsze fale. W czasie mojego dwutygodniowego pobytu (październik 2017) otwarty był jedynie przez trzy dni. Nie wiem jak wygląda to w innych miesiącach. Jeśli podobnie, to warto rozważyć wybór hotelu umieszczonego nad zatoką.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MarcinS62
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Drodzy podróżnicy,
jestem znowu w Three Corners Sunny Beach Resort. Widzę zmiany, tylko na korzyść. Dla wielu to drobiazgi, ale ułatwiają życie gościom i uprzyjemniają im pobyt. Co to takiego? Np. wyższy stolik na tarasie, dłużej czynny bar z naleśnikami, pozostawienie opasek all inclusive do samego wyjazdu, a nie tylko do 14.00, kiedy to kończy się doba hotelowa i wiele innych. Widać, że nowy Generał Manager dokłada wszelkich starań, by wprowadzić korzystne zmiany. Od czerwca br. pracuje tu Magda - Guest Relation z Polski. To dowodzi, że moi rodacy są tu miłe widzianymi i cenionymi gośćmi.
Wraz z przyjaciółmi spędzamy kolejne wspaniale wakacje i już teraz polecamy Three Corners Sunny Beach bez wahania.
Do zobaczenia w tym małym Raju na Ziemi.
Mariusz

Data pobytu: październiku 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Mariusz L
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Marsa Alam)
w odległości 32,3 km
Nr 3 z 68 w lokalizacji Marsa Alam
Liczba recenzji: 1 319
w odległości 34,7 km
The Three Corners Equinox Beach Resort
The Three Corners Equinox Beach ...
Nr 15 z 68 w lokalizacji Marsa Alam
Liczba recenzji: 567
w odległości 10,6 km
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w The Three Corners Sea Beach Resort? Podziel się wrażeniami!

The Three Corners Sea Beach Resort — dodatkowe informacje

Adres: Marsa Alam KM 65 Red Sea, Marsa Alam, Egipt
Lokalizacja: Egipt > Morze Czerwone i Synaj > Marsa Alam
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr15 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Marsa Alam
Nr19 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Marsa Alam
Nr20 wśród hoteli na plaży w miejscowości Marsa Alam
Nr21 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Marsa Alam
Nr24 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Marsa Alam
Zakres cen: 175 zł–647 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — The Three Corners Sea Beach Resort 4*
Liczba pokoi: 324
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: The Three Corners Sea Beach Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Triton Sea Beach Hotel Marsa Alam

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?