14 dni w hotelu Jolie Beach. Jeśli wejdziesz tu z uśmiechem, to już tak zostanie do końca pobytu. Od samego przyjazdu same plusy. Szybki transfer z lotniska, pokój dostaliśmy w 15 min po dotarciu do hotelu a opaski all od razu. Obsługa rewelacja, (nikt nie wyciąga tu ręki po dolara, aż przyjemnie sięgnąć do kieszeni i sprawić komuś radość), pokoje, basen, teren czyściutkie sprzątane codziennie. Wyżywienie rewelacja, dla każdego cos smacznego, napoje drinki piwo, w każdym barze, złego słowa. Tuż przy hotelu, Quad , wielbłądy, konie i nurkowanie, a w basenie hotelowym, próbne nurkowanie gratis. Wspaniała rafa koralowa, przy molo, widziałem żółwie, barakudę, murenę, i 4 razy pływałem z delfinami. Hotel Jolie Beach, to również pani Monika, (Guest relations), dla której nie ma rzeczy niemożliwej do załatwienia, pomocna, uśmiechnięta, po prostu rewelacja. Można by pisać i pisać, ale trzeba tu po prostu być i poczuć to samemu. Pozdrowienia dla całej obsługi hotelu Jolie Beach.
Pani Moniko, dziękujemy za wspaniałe wakacje pod pani skrzydłami…..Darek i Ewa z przyjaciółmi.

1  Dziękujemy, Darek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JolieBeach, Guest Relations Manager, Jolie Beach ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Best Regards :)

Zrecenzowano: 8 września 2019

Byłam na wakacjach z Mężem i znajomym w pierwszym tygodniu września. Jestem bardzo zadowolona.

Zacznę od tego, że Air Cairo w trakcie przelotu zaserwowało pasażerom posiłek oraz napoje. Podróż przebiegła bez żadnego problemu.
Rezydent po przylocie zaopiekował się nami (zaprowadził do autobusu, wszystko wyjaśnił oraz odstawił do hotelu). Na miejscu sam kwaterunek nie zajął nam dłużej niż 5 minut. Przydzielono nam pokoje obok siebie, na parterze, wszędzie z nich mieliśmy blisko. Pokoje codziennie sprzątane. Wygodne, przestronne. Ogólnie czyste, klimatyzowane, świetne. Jedyne co mogłabym poprawić to kabinę prysznicową (cieknący prysznic wbudowany w ścianę i nieszczelny brodzik).

Restauracja moim zdaniem genialna. Jedzenie w ciągu tego tygodnia było różne. Począwszy od mięs (kaczka, kurczak, wołowina), ryb (słonowodne i kalmary), poprzez ryże, ziemniaki, bataty oraz różnego rodzaju owoce, sałatki (już gotowe oraz do samodzielnego skomponowania) i pieczywo (chleby, bułeczki, ciasta na słodko). Do tego wszystkiego na śniadanie był bufet z płatkami, miodami, dżemami, musli - tak dla odmiany na zdrowo :) a do obiadu i kolacji bufet z ciastami, tartami, owocami i tortem (ja zauważyłam go 2 razy). Jestem wybredna, bardzo ale każdego dnia miałam co jeść i zajadałam się wszystkim. Kelnerzy mili i bardzo pomocni.

Leżaki przy basenie i na plaży są dostępne o każdej porze dnia, nie istnieje coś takiego jak rezerwacja z samego rana i przyjście w późniejszych godzinach. Baseny czyste. Częste aerobiki w wodzie, "streczing" czy też piłka wodna dla chętnych. Ręczniki dostępne zarówno przy plaży, jak i przy basenie. Animatorzy chodzą i zapraszają na zajęcia. Wieczorem animacje dla dzieci, później dla dorosłych.

Bar przy plaży, basenie oraz przy lobby wydaje różnego rodzaju napoje. Te przy plaży i basenie serwują zimne piwo, różnego rodzaju drinki oraz cole, wodę, sprite, tonic, soki. Zaś przy lobby to samo plus drinki kolorowe :)

Molo i piękna rafa robi duże wrażenie. Najlepiej przychodzić tutaj snurkować z samego rana kiedy są małe fale (nawet po godzinie 5!). Poza różnego rodzaju rybkami widzieliśmy płaszczkę, żółwia oraz piękne delfiny (było ich całe mnóstwo). Wrażenia niezapomniane!

Fajne wycieczki fakultatywne. Niezła i konkurencyjna cena w stosunku do innych biur podróży. Warto wcześniej o nie popytać, poczytać.

Sam hotel sprawia wrażenie bardzo zorganizowanego. Od rana pracownicy dbają o tereny zielone. Inni chętnie pomagają i wbrew opiniom nie żądają za wszystko bakszyszu :)

Co prawda bar przy basenie wymaga naprawy (odpadający murek czy "luźne" ściany) ale jeżeli nie jesteśmy estetami to nie będzie nam to przeszkadzać. Tak samo jak prysznic w łazience, trochę cieknie ale to są szczegóły...

Jeżeli zastanawiasz się czy skorzystać z oferty tego hotelu to śmiało mogę go polecić. Jesteśmy zadowoleni z pobytu tutaj. Chętnie wrócimy na Marsa Alam nie tylko na snurkowanie ale nawet na nurkowanie. Opłaca się tutaj spędzić czas wolny!

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są z widokiem (najczęściej z boku) na morze. Każdy wyposażony w klimatyzację, lodówkę, tv.
1  Dziękujemy, exaggeration
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JolieBeach, Guest Relations Manager, Jolie Beach ResortOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for your motivating assessment. We were very pleased that you have spent a nice holiday with us. We thank you for taking your time and writing the review . Thank you for visiting our hotel and we look forward to seeing you soon.

Hotel Management Jolie Beach Marsa Alam

Zrecenzowano: 6 września 2019

Wszystko było bez zarzutu. W hotelu czysto, pokoje codziennie sprzątane, woda mineralna dostarczana do pokoju jedzenie bardzo różnorodne i bardzo smaczne. Fantastyczna Monika (Polka) quest relation - nie ma dla niej sprawy nie do załatwienia. Personel bardzo sympatyczny i pomocny. Dla zainteresowanych - animacje. Nad basenem i na plaży nie było problemów z leżakami. Fajne wycieczki fakultatywne. Przepiękna rafa, pojawiające się delfiny i żółwie. W hotelu była apteka , sklepiki, a także możliwość skorzystania ze SPA i siłowni. Masaże wykonują prawdziwi czarodzieje. Poczułam się jak nowo narodzona. Choć to był tylko tydzień, to były dla mnie wakacje życia ! Dziękuję Jolie Beach :-)

Dziękujemy, Aleksandra W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JolieBeach, Guest Relations Manager, Jolie Beach ResortOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Zrecenzowano: 5 września 2019

Byłam na wakacjach na przełomie sierpnia i września z partnerem, wróciliśmy zachwyceni.

Jedzenie bardzo dobre, ja nie jem mięsa i miałam spory wybór na każdym z posiłków(dodam że jestem wybredna) juz nie mówiąc o robionym na świeżo mięsku które podbiło serce mojego partnera.

Juz od dłuższego czasu nie spotkałam sie z tak miłą opieką ( bo powiedzeniu obsługą w tym przypadku brzmi szorstko) pracowników jak w tym miejscu, juz na wejściu poczuliśmy sie w wyjątkowo- pomoc z bagażem, wiglotne schłodzone ręczniki, koktajl.

Sa miejsca w hotelu które wymagają lekkiego odświeżenia, ale z tego co słyszałam nowy właściciel jest dopiero czerwca więc patrząc na całokształt widze że to kwestia paru miesiecy, aby osoby którym to moze przeszkadzać nie miały podstaw do czepiania się ( poza tym kto ma siłę na skupianie sie tam na takich pierdołach przy tylu pozytywach).

Ekipa świetnych młodych pozytywnych animatorów którzy mają poczucie humoru i świetne relacje z wczasowiczami to kolejny plus dla hotelu.

Moge się rozpisywać i rozpisywać zarówno o pieknej rafie, plusach hotelu itp
Generalnie, oby tak dalej, polecę hotel znajomym i mam nadzieję ze jeszcze tam kiedyś spędzimy wakacje.

Dziękujemy, AstraSoroka

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel położony blisko lotniska. Wszystkie pokoje z widokiem na morze ( co było dodatkowym atutem). Codziennie sprzatane, woda mineralna dostarczana do pokoju. Przy basenie dużo leżakow(nie trzeba było walczyć o miejsca). Animatorzy dbali o nasza rozrywkę. Liczne zajęcia dla dorosłych jak i dla dzieci. Wyżywienie bardzo smaczne i urozmaicone. Wspaniali kelnerzy dbali o obsługę. Pozytywnie zaskoczył mnie prezent od hotelu w postaci tortu na urodziny mojej siostry. Dookoła hotelu zadbany ogród. Rafa koralowa bajeczna. Na plaży byl zawsze ratownik, który dbal o nasze bezpieczeństwo. Bardzo dziękujemy całemu personelowi, a szczególnie Pani Monice za wspaniałe wakacje. Napewno kiedyś tam wrócimy.

Dziękujemy, Mariusz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JolieBeach, Guest Relations Manager, Jolie Beach ResortOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Guest

We thank you for taking your time and writing the review. This is an important and positive support for us, to further expand our service for you and to permanently improve it.