Hotel wspaniały.Niesamowita atmosfera. Wspaniała obsługa bardzo pomocna w każdej sytuacji.Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Animatorzy perfekcyjni.Eka,Alina,Jamajka,Brazil, Edward,Simo . Każdy hotel może zazdrościć takich animacji i wieczorów z muzyką na żywo.

Dziękujemy, basia m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Thank you for choosing Jaz Grand Marsa Stay to spend your holiday.
My team and I would like to thank you for your critical and valued feedback. You have always been looking for a better way to improve the service we offer. Once again, thank you for your feedback. We are looking forward to see you again.
Resorts General Manager

Wróciliśmy 21.09.2019, to był nasz drugi pobyt w tym hotelu. W stosunku do zeszłego roku zdecydowanie na plus wygląd ogrodu, widać że nad nim pracują,zwłaszcza trawa wygląda zdecydowanie lepiej. W głównej restauracji obsługa kelnerska wyjątkowa, kelnerzy cały czas są w pobliżu aby sprzątnąć talerze, podać napój, wszyscy uśmiechnięci i uprzejmi, na szczególne wyróżnienie zasługują Ibrahim oraz Woolie, nikt nie czekał na napiwek. Jedzenie smaczne i urozmaicone , sporo owoców, pojawiały się dania kuchni egipskiej, szkoda że ukryte między innymi daniami a nie wyróżnione w miejscu centralnym . W barze na basenie obsługa starała się, gdy nie było miejsca na krzesełkach przy barze przynosili napoje do leżaków. W barze przy plaży obsługa miła i uśmiechnięta. Niestety obsługa kelnerska w czasie animacji oraz w barze przy lobby tragiczna, napiwek skłaniał ich do pracy, kelnerzy ignorowali gości którzy dawali małe napiwki . Wieczorne pokazy ciekawe, codziennie inne natomiast rudowłosa śpiewaczka straszna , męczarnią było słuchanie jej śpiewu, blondynka całkiem dobra.Hotel ładny choć nie nowy to bardzo zadbany i czysty. Pokoje sprzątane codziennie,Rafa ładna , w nieckach wodnych niesamowita różnorodność ryb. Pomimo uwag , polecam.

Dziękujemy, danielaistaszek

Resorts General Manager

Hotel godny polecenia, spędziliśmy tydzień naprawdę było super. Jedzenie różnorodne, obsługa bardzo starająca się, aby goście byli zadowoleni. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, kelnerzy dbający, aby niczego nie zabrakło. Mogę śmiało polecić.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, monikagoz79

Resorts General Manager

Hotel spoko dla tych którzy uwielbiają diving, Na plażę lepiej przygotować buty ochronne. W ciągu dnia są różne ciekawe zabawy od animatorów, alkohol lokalny wieczorem fajnie smakuję. Codziennie są pokazy wieczorowe.

Dziękujemy, Mariusz K

Resorts General Manager

Hotel jest w super stanie. Jedzenie codziennie inne, smaczne, zdrowe. Hotel zatrudnia fajnych animatorów. Codzienna joga, zumba, sporty wodne, zabawy dla gości. Pokoje schludne, przestronne. Polecam ten hotel każdemu.

Dziękujemy, Krystyna S