Hotel spoko dla tych którzy uwielbiają diving, Na plażę lepiej przygotować buty ochronne. W ciągu dnia są różne ciekawe zabawy od animatorów, alkohol lokalny wieczorem fajnie smakuję. Codziennie są pokazy wieczorowe.

Dziękujemy, Mariusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you for choosing Jaz Grand Marsa Stay to spend your holiday.
My team and I would like to thank you for your critical and valued feedback. You have always been looking for a better way to improve the service we offer. Once again, thank you for your feedback. We are looking forward to see you again.
Resorts General Manager

Hotel jest w super stanie. Jedzenie codziennie inne, smaczne, zdrowe. Hotel zatrudnia fajnych animatorów. Codzienna joga, zumba, sporty wodne, zabawy dla gości. Pokoje schludne, przestronne. Polecam ten hotel każdemu.

Dziękujemy, Krystyna S

Resorts General Manager

Bardzo dobre jedzenie bogate walory smakowe, kuchnia wielu krajów, super atrakcje przy basenie oraz idealne warunki na wakacyjny urlop. Plaża wąska, ale rafa jest bardzo wdzięczna. Hotel czysty o wysokim standardzie.

Dziękujemy, Jakub Z

Resorts General Manager

Super atmosfera, idealne miejsce na wypoczynek oraz ciekawe atrakcje w czasie wolnym. Plaża wąska, plusem ładna rafa i łagodne zejście do morza z pomostu. Jedzenie mało zróżnicowane. Brak typowo europejskiego.

Dziękujemy, Natalia Z

Zrecenzowano: 13 września 2019

Długo zastanawialiśmy się co do wyboru tego hotelu na tegoroczne wakacje. Skłoniły nas opinie na Trip Advisorze. Przewertowałam po powrocie opinie i okazało się, że sporo ludzi dopiero zaczyna swoją przygodę albo z zagranicznymi wyjazdami albo z udostępnianiem opinii. Jaz Grand to pierwszy hotel jadąc w stronę Marsa Alam od lotniska także miej pewność, że 3\4 samolotu wysiada z Tobą w tym hotelu. Z zewnątrz hotel prezentuje się fajnie, baseny dookoła czyste, teren zielony fajnie utrzymany. Jedzenie obłędnie dobre, każdego dnia coś nowego. Alkohol w barach szału nie robi. Wszystko ma posmak anyżu, kelnerzy nie bardzo znają się na drinkach, raczej serwują tylko te co mają w karcie. Jeżeli nie dostaną napiwku to nie podchodzą do Ciebie zbyt często. Pokój bardzo zaniedbany i nie dokładnie sprzątany. Niby człowiek nie jedzie na wakacje, żeby siedzieć w pokoju ale kiedy wychodzą Ci z pod łóżka szczypawice to nie jest Ci do śmiechu. Wiem, że w Egipcie ten stwór to jak u nas mrówka ale bez przesady. Świadczy to tylko o brudzie w pokoju. Wifi płatne dodatkowo, tylko w lobby przy recepcji jest darmowe ale słabej prędkości bo w godzinach śniadania/obiadu/kolacji wszyscy tam przychodzą żeby poserfować w internecie. Rafa przy hotelu słaba do tego niebezpieczna bo w załamaniu fali. Natarczywi animatorzy. Stoją przy leżaku i wiercą Ci dziurę w brzuchu, że masz iść na aqua aerobik lub inne zajęcia. Non stop tańczą to samo. Od samego patrzenia człowiek ich układy zna na pamięć. W hotelu swój sklepik ma "egipski Polak", który sprzedaje tam wszystko. Nawet kable do ładowarek ;) Szisza płatna dodatkowo 3 euro za sztukę.Darmowy bilard. Z całą pewnością NIE WRÓCIMY!

1  Dziękujemy, Magdalenka93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Valued guest

Thank you for choosing Jaz Grand Marsa to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest.
I do apologize that we didn't accomplish this for you and we welcome any suggestions for improving and developing our service. Please contact me by e-mail ashraf.ayed@jazhotels.com in order to discuss your impressions in more detail. Once again, I apologize for any inconvenience caused to you and I look forward to welcome you back to our hotel in the near future.

Kind Regards