Zrecenzowano: 6 września 2019

To mój trzeci pobyt w Egipcie. Zdecydowanie najlepszy. Hotel w pełni zasługuje na 5 *. Obsługa na najwyższym poziomie. Pokoje sprzątane codziennie i dokładnie. Jedzenie pyszne, urozmaicone. Bardzo miło wspominamy barmana Ahmed Sakr. Pełen humoru, wyjątkowo kulturalny i na poziomie. Wladał kilkoma językami co ulatwiało mu kontakt z gośćmi. Polecam hotel zarówno dla rodzin jak i osób samotnych. Super animacje wieczorem i w ciągu dnia wypełnialy miło czas.

Dziękujemy, Podrozniczka192
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Valued Guest
Thank you for choosing Jaz Grand Marsa Stay to spend your holiday.
My team and I would like to thank you for your critical and valued feedback. You have always been looking for a better way to improve the service we offer. Once again, thank you for your feedback. We are looking forward to see you again.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel w kształćie litery U z basenem po środku.
Goście mogą mieszkać zarówno w bungalowie jak i budynku hotelu.

Plaża czysta i zadbana
Obsługa jak zawsze uśmiechnięta i przemiła

Jedzenie urozmaicone i dużo.

Ogólnie nie moge przyczepić się do tego hotelu a już na pewno nie oczekiwałem cudów za 1300zł :) za os. (taki last)

Natomiast sam hotel zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Oczywiście słońca i piasku nie zabrakło.
Dobre drinki. takie jak wszedzie zreszta :) tutaj eureki nie odryjemy,

Jeśłi ktoś chce wypoczać to polecam ten hotel.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, MariuszP1831

Dear Valued Guest

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel ma 4,5* ale zasługuje na 5*. Jest to mały hotel, 10 minut od lotniska w Marsa /samolotów nie słychać/. Bardzo dobre i urozmaicone posiłki od świtu do zmroku. Koniecznie trzeba odwiedzić restaurację Zait Zaiton - pyszne jedzenie i miła obsługa kelnerska. Pierwszy raz spotkałam się z dobrymi lokalnymi alkoholami- na prawdę da się to pić:-) Plaża ładna, piaszczysta. Martwa rafa od samego brzegu, ale są miejsca, w których można się pomoczyć i pooglądać rybki /woda do pasa/. Jest oczywiście pomost i piękna rafa koralowa. Niestety dość często wieje w tym miejscu i jest zakaz kąpieli, ale kawałek dalej /10 minut spacerkiem/ jest zatoka i tu możemy już uprawiać snorkeling do woli. W hotelu „Madinat Coraya Aqua Park" jest fajny aquapark /w budowie, ale do dyspozycji jest kilkanaście zjeżdżalni/. Dla gości Jaz był za darmo. Przestronne i czyste pokoje, dobra obsługa kelnerska. Wielki plus za podejście ekologiczne: zero jednorazowych plastikowych kubków i sztućców, papierowe słomki, pranie ręczników tylko na życzenie... Brawo! Dwa minusy: internet tylko w okolicach recepcji i to bardzo słaby i mała liczba leżaków przy basenie co powoduje konieczność zajmowania ich jeszcze przed śniadaniem /tzw. opalanie ręczników:-)/. Dla nurkujących - Centra Nurkowe są praktycznie w każdym hotelu, my korzystaliśmy z oddalonego o kilkanaście kilometrów Marsa Blue, którego właścicielką jest sympatyczna Polka Sylwia. Dla osób lubiących zakupy i imprezy wycieczka do Port Ghalib /7euro osoba/.

Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Mrs. Agniszka

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Był to mój drugi pobyt w tym hotelu. Jest to miejsce dla osób ceniących spokój. Dla bardzo wymagających 5 gwiazdek jest na wyrost, daję dobrą 4. Obsługa pomocna, nienachalna, ale sama od siebie niewiele dająca (dalej $ czyni cuda). Plaża czysta, fajnie że dwupoziomowa. Leżaków jest pod dostatkiem, nie trzeba rezerwować. Rafa przy samej plaży zadeptana, w porównaniu z zeszłym rokiem bardzo uboga w życie. Napoje w barze przy plaży w niektóre dni bardzo rozcieńczane, nie wiem od czego to zależało może od humoru barmana. Jedzenie bardzo dobre. Ogólnie z pobytu jestem zadowolona, ale trzeci raz tam nie wrócę.

Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Our Valued guest
Best regards Ashraf Ayed Resorts General Manager

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Świetny wyjazd, piekny , duży hotel, przyjazna atmosfera i fajne animacje. To byl to moj drugi wyjazd do tego hotelu i mogę z cała pewnością polecić to miejsce. Każdy znajdzie tu cos dla siebie. Na pewno nikt nie bedzie żałować wyboru tego hotelu.

Dziękujemy, KasiaP922
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dear Our Valued guest
Best regards Ashraf Ayed Resorts General Manager