Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel ma 4,5* ale zasługuje na 5*. Jest to mały hotel, 10 minut od lotniska w Marsa /samolotów nie słychać/. Bardzo dobre i urozmaicone posiłki od świtu do zmroku. Koniecznie trzeba odwiedzić restaurację Zait Zaiton - pyszne jedzenie i miła obsługa kelnerska. Pierwszy raz spotkałam się z dobrymi lokalnymi alkoholami- na prawdę da się to pić:-) Plaża ładna, piaszczysta. Martwa rafa od samego brzegu, ale są miejsca, w których można się pomoczyć i pooglądać rybki /woda do pasa/. Jest oczywiście pomost i piękna rafa koralowa. Niestety dość często wieje w tym miejscu i jest zakaz kąpieli, ale kawałek dalej /10 minut spacerkiem/ jest zatoka i tu możemy już uprawiać snorkeling do woli. W hotelu „Madinat Coraya Aqua Park" jest fajny aquapark /w budowie, ale do dyspozycji jest kilkanaście zjeżdżalni/. Dla gości Jaz był za darmo. Przestronne i czyste pokoje, dobra obsługa kelnerska. Wielki plus za podejście ekologiczne: zero jednorazowych plastikowych kubków i sztućców, papierowe słomki, pranie ręczników tylko na życzenie... Brawo! Dwa minusy: internet tylko w okolicach recepcji i to bardzo słaby i mała liczba leżaków przy basenie co powoduje konieczność zajmowania ich jeszcze przed śniadaniem /tzw. opalanie ręczników:-)/. Dla nurkujących - Centra Nurkowe są praktycznie w każdym hotelu, my korzystaliśmy z oddalonego o kilkanaście kilometrów Marsa Blue, którego właścicielką jest sympatyczna Polka Sylwia. Dla osób lubiących zakupy i imprezy wycieczka do Port Ghalib /7euro osoba/.

Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Mrs. Agniszka
Thank you for choosing Jaz Grand Marsa Stay to spend your holiday.
My team and I would like to thank you for your critical and valued feedback. You have always been looking for a better way to improve the service we offer. Once again, thank you for your feedback. We are looking forward to see you again.
Best regards
Ashraf Ayed
Resorts General Manager

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Był to mój drugi pobyt w tym hotelu. Jest to miejsce dla osób ceniących spokój. Dla bardzo wymagających 5 gwiazdek jest na wyrost, daję dobrą 4. Obsługa pomocna, nienachalna, ale sama od siebie niewiele dająca (dalej $ czyni cuda). Plaża czysta, fajnie że dwupoziomowa. Leżaków jest pod dostatkiem, nie trzeba rezerwować. Rafa przy samej plaży zadeptana, w porównaniu z zeszłym rokiem bardzo uboga w życie. Napoje w barze przy plaży w niektóre dni bardzo rozcieńczane, nie wiem od czego to zależało może od humoru barmana. Jedzenie bardzo dobre. Ogólnie z pobytu jestem zadowolona, ale trzeci raz tam nie wrócę.

Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Świetny wyjazd, piekny , duży hotel, przyjazna atmosfera i fajne animacje. To byl to moj drugi wyjazd do tego hotelu i mogę z cała pewnością polecić to miejsce. Każdy znajdzie tu cos dla siebie. Na pewno nikt nie bedzie żałować wyboru tego hotelu.

Dziękujemy, KasiaP922
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel, w skrócie "w punkt" było wszytko co potrzeba. Największa zaleta to kuchnia, jedzenie wyśmienite i różnorodne, gratulacje dla szefa kuchni! Także duży plus za rafę i możliwość nurkowania z mola. Na pochwale zasługuje basen (i bar, podziękowania dla barmanów, choć mogło by ich być więcej). Mały mankament to niedociągnięcia w sprzątaniu pokoi a szczególnie notoryczny brak ręczników i papieru toaletowego, o które trzeba się dopominać. Na podziękowanie zasługuje obsługa w restauracji głównej i tu podziękowania dla Hamada Mohamed za profesjonalną obsługę i pilnowanie aby nasze kieliszki nie były puste :-), dziękujemy!

Dziękujemy, neo_pia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, General Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu Jaz Grand Marsa dwa tygodnie w sierpniu, wybraliśmy go po bardzo wnikliwym przeczytaniu opinii i niestety jesteśmy rozczarowani. Generalnie hotel bardzo dobry na jeden tydzień, ponieważ po tym czasie (jeśli systematycznie nie dajesz napiwków) jesteś ignorowany przez obsługę - dotyczy szczególnie restauracji głównej i baru przy basenie. Wyjątek to kelner obsługujący gości na leżakach o imieniu Mina,a także obsługa baru w lobby, zwłaszcza Amir. Posiłki smaczne i wystarczający wybór (bardzo dobre ciasta i desery), ale żadnych wieczorów tematycznych, nawet obrusów w czasie kolacji!!!Czuliśmy się jak w stołówce zakładowej - śniadanie, obiad i kolacja na plastikowej podkładce. Kelner (jeśli nie był opłacony) nie przyniósł dodatkowego nakrycia, celowo nie przyjmował zamówienia. Kiedy też zaczęliśmy ich ignorować (sami przynosiliśmy napoje) nie sprzątali stolika, zalegały brudne talerze i szklanki. I coś z czym nie spotkaliśmy się w żadnym hotelu - nie można wymienić ręczników plażowych!!! Pokój duży,sprzątany codziennie, ale brak kosmetyków. Wciąż musieliśmy prosić o ręcznik kąpielowy (zwykle były dwa na trzy osoby), zdarzyło się nawet,że nie został uzupełniony papier toaletowy. Woda, herbata i kawa uzupełniana lub nie. Kubki plastikowe, w których podawane były miernej jakości napoje z dystrybutorów, nie myte lecz płukane, piwo czuć było napojem lub pepsi albo odwrotnie. Animacje w ciągu dnia na dobrym poziomie: yoga, stretching, aqua gimnastyka, piłka wodna, nauka tańca, rzutki, krykiet. Animatorzy mieli bardzo bobry kontakt z gośćmi - rozmawiali, zachęcali do aktywności, zawsze uśmiechnięci. Wieczorne animacje dobre, ale ze względu na brak odpowiedniego miejsca (amfiteatr, scena) komfort dla gości bardzo słaby. Codziennie muzyka na żywo, przyjemna dla ucha. Hotel ma kategorię 4 gwiazdek ( nie wiem dlaczego w niektórych biurach 5* ) i na pewno nie zasługuje na więcej. To był nasz szósty pobyt w Egipcie (drugi w tym roku) i nawet jak na ten kraj to słabe 4*. Zastanawiam się skąd tak wysokie oceny dla tego hotelu, prawdopodobnie od osób mało wymagających, które wypoczywają tylko w Egipcie i nie mają porównania nawet z Turcją. My na pewno tam nie wrócimy.

Dziękujemy, grzegorz s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AbdElAzimM10, Manager, Jaz Grand MarsaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear our Valued Guest
Thank you for choosing Jaz Grand Resta to spend your holiday. My team and I would also like to thank you for your critical and valued feedback. We are extremely committed to delivering the perfect holiday experience for each and every guest.
I do apologize that we didn't accomplish this for you and we welcome any suggestions for improving and developing our service. Please contact me by e-mail ashraf.ayed@jazhotels.com in order to discuss your impressions in more detail. Once again, I apologize for any inconvenience caused to you and I look forward to welcome you back to our hotel in the near future.

Kind Regards
Ashraf Ayed