“Dobre jedzenie, piwo butelkowane, duża plaża.”
Resta Grand Resort — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Resta Grand Resort
Miejsce nr 33 wśród 68 hoteli w Marsa Alam
Zrecenzowano 2 grudnia 2017

Więc może najpierw wady .
- Barmani w barze w lobby jakiś dramat żałują alkoholu jakby płacili za niego z własnej kieszenie Pan o imieniu Alaa jakiś koszmar wredny krzykliwy, zachowywał się agresywnie wobec kolegów i był niemiły dla gości. Ogólnie potrafią zlewać zlewki z 3 butelek piw do jednej szklanki i podawać gością, osobiście sama stałam i sprawdzałam zanim cokolwiek mi nalali. Celowo leją tak by połowa szklanki z piwem była pianą i pozostała część jest już bez gazu.

- Port Ghalib Divers nie polecam maja monopol na wycieczki z tego hotelu, do tego stopnia, że windują ceny o150%, nasi znajomi zapłacili za qwady 100$ podczas gdy dla nas cena była już 60$, ogólnie nie budzą zaufania. Pojechaliśmy z nimi na nurkowanie zapłaciliśmy 120$, sprzęt popsuty nie możesz oddychać ciągną Cie za nogę pod wodę, liczy się czas i sztuka na 2 instruktorów 20osób. Rejs All Inc to w rzeczywistości 3butelki coli fanty i sprite na cały statek, a na 8h jeden lunch którym jest makaron i jedna pałka z kurczaka skrzętnie wyliczona. Postanowiłam wykupić wycieczkę w biurze które znam z hurghady powiedziałam jednemu z pracowników port ghalib o tym, ze kupiłam te wycieczkę o 80$taniej po czym on zastraszył pracownika kokurencyjnego biura,że ten poinformował mnie, że boi się sprzedac mi wycieczkę bo oni do niego dzwonili i mam kopić albo za ich cene albo wcale.

Zalety:
+ Fajni animatorzy
+ Rafa przy hotelu
+ Napoje oryginalne
+ Piwo butelkowane
+ Bardzo dobra kuchnia jak na egipt wyjątkowo dobra
+ Pracują w hotelu również kobiety duży plus
+ Kabaret Show po prostu mega
+ Duży podgrzewany basen
+ Big Boss super człowiek
+ Szisza w hotelu tylko 3$ bardzo miły Pan sprzedaje
+ Pokoje czyste sprzątane codzienne
+ Restauracja na plaży jedzenie lepsze niż w hotelu chociaż wybór mały i raczej fast food.

• Data pobytu: listopadzie 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Edyta T

Zrecenzowano 18 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Może być... Rafa 3/5 (4/5 pod Hiltonem). Molo już otwarte. Fale uniemożliwiły wejście na rafę w 3 na 7 dni w lisopadzie. Wporównaniu z Hiltonem lepsze jedzenie, kelnerzy, cena... Trochę rozczarowuje fakt , że zabrali nam przepaski all i od 12 do 19 mieliśmy tylko basen. Kelnerzy nie tak nachalni jak w Hiltonie. Słaby Internet tylko w recepcji. Warto kupić na lotnisku karetę za 5 euro i pakiet internetowy wg potrzeb.

Data pobytu: listopadzie 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Dami P
Zrecenzowano 13 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Super resort .ogromny . Super jedzenie. Dużo różnych opcji . Piękna niezniszczona rafa. Piękna pogoda bezwiatrowa 13 listopada 2017 Niedaleko od lotniska na pewno wrócimy .to jest miejsce gdzie naprawdę można wypocząć . Piękna piaszczysta plaża z pomostem do snorklowania

Data pobytu: listopadzie 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, SzkolaQuadow
Zrecenzowano 3 listopada 2017

witam fajnie położony hotel. pokoje duże i codziennie sprzątane. dookoła domku sprzątane na bieżaco. kuchnia fajna jak na egipt. duży wybór dań. niema tłoku w restauracji. obsługa fajna i nie natarczywa na napiwki. hotel duzy z fajną plaża i fajną rafą. duży pomost. trochę słaby dostęp do neta. animacje takie sobie. piwo butelkowe. duże baseny i ekstra leżaki. ogólnie czysto i spokojnie. poza hotelem pustynia. hotel polecam bo spokój i cisza.

Wskazówka dotycząca pokojów: lepiej starac się o pokój bliżej basenów
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ryszard K
Zrecenzowano 14 września 2017

Super hotel.Blisko z lotniska transfer 15 minut.Bardzo dobre jedzenie.Zarówno basen jak i plaża nie było problemu z leżakami.Sprzatanie pokoju bez zastrzeżeń.Polaków około 15 osób (maj 2017).Jedyny mankament to silny wiatr,który non stop wiał,co powodowało falę.Przy hotelu niezła rafa ,ale trzeba iść długim pomostem.Generalnie nie miałem zastrzeżeń ale czegoś brakowało...Animacje na tarasie co noc.Była wokalistka,która nawet 3 utwory śpiewała po polsku.Były derwisze,taniec brzucha i folkowe afrykanskie tańce.Obsługa nie prosi o bakszysz ,bardzo mili.Alkohole i drinki w all inn na dobrym poziomie.Plażą w lewo można dojść do drugiego hotelu.Natomiast jak wyjdziemy z hotelu to nic niema,żadnych sklepów-pustynia.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej wybrać bungalowy w połowie drogi między basenami a plażą.Czym bliżej głównego budynku tym...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, relaxegipt
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Marsa Alam)
w odległości 0,3 km
Jaz Solaya
Nr 3 z 68 w lokalizacji Marsa Alam
Liczba recenzji: 1 322
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Resta Grand Resort? Podziel się wrażeniami!

Resta Grand Resort — dodatkowe informacje

Adres: KM 65 Quoseir-Marsa Alam Road | Red Sea - Egypt, Marsa Alam 1111, Egipt
Lokalizacja: Egipt > Morze Czerwone i Synaj > Marsa Alam
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr12 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Marsa Alam
Nr15 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Marsa Alam
Nr18 wśród hoteli spa w miejscowości Marsa Alam
Nr20 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Marsa Alam
Nr26 wśród hoteli na plaży w miejscowości Marsa Alam
Nr30 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Marsa Alam
Zakres cen: 212 zł–612 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Resta Grand Resort 5*
Liczba pokoi: 752
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, 5viajes2012 S.L. i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Resta Grand Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Resta Grand Hotel Marsa Alam
Resta Grand Resort All Inclusive

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?