“Stek z wielbłąda to petarda 😁”
Hakuna matata cafe — recenzja

Hakuna matata cafe
Nr 1 wśród 19 Restauracje (Marsa Alam)

Przepyszny stek z wielbłąda! Właścicielki przemiłe, obsługa bardzo sympatyczna. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

2  Dziękujemy, iwonai324

Hakuna matata , jak cudownie to brzmi.

Na szczęście nie tylko cudownie brzmi,ale w ten sam sposób wygląda .
Personel od samego początku uśmiechnięty i służący pomocą :)
Jedzonko pierwsza klasa , wielbłąd z sosikiem pieprzowym niebo w gębie!
Dwie panie ,Marzena i Renata , bo to one odpowiedzialne są w głównej mierze za Hakune ,bardzo postarały się aby było to miejsce godne polecenia każdemu odwiedzającemu Port Ghalib...i im się udało !
Polecam cieplutko każdemu kto chce dobrze zjeść , napić się i spędzić miło czas w świetnej atmosferze

!Gorące pozdrowienia od górali z Zakopanego!
✨Dla całej HAKUNY✨

4  Dziękujemy, Wariacinka

Miejsce godne polecenia. Rewelacyjne owoce morza, stek z wielbłąda, pyszne drinka i przekąski. Muzyka na żywo w środy i piątki, cudowna wakacyjna atmosfera. Przemiła obsługa. Szczególne podziękowania dla właścicielki- Marzenko, dziękujemy za wszystko, dzięki twojej pomocy, było pięknie. Na pewno wrócimy do Ciebie jak tylko będziemy w Marsa Alam.

3  Dziękujemy, SylwiaWa

Polecam restaurację. Bardzo miłe właścicielki - Polki, dobre piwo (Sakara), stek z wielbłąda - miód w gębie, ale w miarę możliwości finansowych. Za 4 osoby - talerz przystawek (który polecam z całego serca i żołądka - sajgonki warzywne, kawałki gołębia i gołąbki w liściu winogronowym wraz z dwoma sosami, tahini, pastą z bakłażana i jeszcze jedną, ale nie pamiętam jaką - na pewno pyszną) plus dzielone na dwa porcje po 300 g steka i 4 piwa zapłaciliśmy 100 dolarów. Każdy oceni czy drogo, czy tanio, moim zdaniem warto. Porcje dzielone ledwo zjedliśmy po przystawkach :) Fajna muzyka, przytulny wystrój. Naprawdę polecam.

2  Dziękujemy, agatakai
Zrecenzowano 12 września 2019

Wspaniale jedzenie, wspaniałe miejsce, Dziękujemy za wszystko. Musisz być Musisz odwiedzić będąc w Marsa alam.

3  Dziękujemy, Leszek P

Hakuna matata cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsa Alam, Morze Czerwone i Synaj

Byłeś(-aś) w Hakuna matata cafe? Podziel się wrażeniami!