“Fantastyczne miejsce!!!”
Hakuna matata cafe — recenzja

Hakuna matata cafe
Nr 1 wśród 19 Restauracje (Marsa Alam)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić będąc w Marsa Alam! Renata i Marzena, które prowadzą tę restaurację są uśmiechnięte, otwarte, z serduchem na dłoni, dzięki czemu masz jakże ważne poczucie bezpieczeństwa, szczególnie będąc w obcym kraju o zupełnie odmiennej kulturze. Cały Team z Hakuna Matata jest niesamowity Dziewczyny współorganizują wyjątkowe wyprawy piękną, nową, zadbaną łodzią z wesołą i opiekuńczą ekipą na nurkowanie z Dive Masterem i snurkowanie dla mniej odważnych. Podobnie wyprawy kładami przez pustynię, zwiedzanie wioski Beduinów i prawdziwe egipskie jedzonko podczas kolacji z występami derwisza, tańca z ogniem, czy fakira. W Hakuna Matata odpoczniesz przy dobrej muzyce na żywo (polecamy koncerty Mansura Zaky z zespołem), zjesz tu najlepszego steka z wielbłąda i nieziemskie krewetki królewskie - do dzisiaj pamiętamy ten smak i jakość podania. Rozkosz dla podniebienia! Szczerze polecamy! Marzenko - jeszcze raz dziękujemy za wszystko! I do zobaczenia Sylwia z Michałem i Julią

2  Dziękujemy, Sylwia_Zdunczyk

Zrecenzowano 1 września 2019

Fantastyczne miejsce, polecam stek z z wielblada. zimne drinki. Właścicielki świetne.cudownie się bawiłam. Piec minut od hotelu ghalib resort.

2  Dziękujemy, kasiaglen
Zrecenzowano 1 września 2019

Przepyszny stek z wielbłąda. Obsługa przemiła. Darmowe shoty zimnej wodki od Pani Renaty.karaoke, muzyka na żywo dla każdego coś miłego. Polecamy mohito.

2  Dziękujemy, Iwona G
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wszystkim gorąco polecamy Hakuna Matata. Wyjątkowe miejsce w Port Ghalib ♥️. Renata i Marzena oddają całe serce aby każdy poczuł się wspaniale. Przepyszne jedzenie, rewelacyjna obsługa, a całości dopełniają występy na żywo. Zdecydowanie polecam

1  Dziękujemy, JoannaTimo
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Będąc w Port Ghalib nie przejdziesz obojętnie obok Hakuna Matata. Wyjątkowa atmosfera, super klimat, Przemiłe Właścicielki i świetny Team, który Serdecznie Pozdrawiam, poczujesz, że jest to miejsce, w którym chciałbyś zostać na zawsze. Jeśli nie przekonuje Cię moja opinia,przyjdź do Hakuna Matata, przekonasz się, że mam racje ❤️
DONT WORRY BE HAPPY- NIE MART SIĘ BĄDŹ SZCZĘŚLIWY

2  Dziękujemy, Mariusz K

Hakuna matata cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsa Alam, Morze Czerwone i Synaj

Byłeś(-aś) w Hakuna matata cafe? Podziel się wrażeniami!