Zrecenzowano: 11 września 2019

Świetna obsługa, jedzenie, ludzie. Idealne miejsce żeby spędzić swój wolny czas. Hotel jest piękny, czysto, wszędzie uśmiechnięta obsługa oraz bardzo pomocna. Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie jechać na wakacje nie zastanawiaj się. Polecam każdemu.

Dziękujemy, kowaleski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: orientaldream, Guest Relations Manager, Sentido Oriental Dream ResortOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dear kowaleski,

The SENTIDO Oriental Dream resort team would like to thank you for the positive review.
We are delighted to learn that you thoroughly enjoyed all the facilities and services that we provide to our guests in the resort. Our team is very focused on extending the highest level of service to all our guests.
We certainly look forward to welcoming you back to SENTIDO Oriental Dream resort.

Hotel Management SENTIDO Oriental Dream

Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel jest bardzo czysty, obsługa jest bardzo sympatyczna, jest bardzo dużo rozrywki do której animatorzy zachęcają i na bierząco o wszystkim informują :) jedzenie jest bardzo różnorodne i smaczne. Plaża jest piękna, woda bardzo czysta, można oglądać rafy. W okół hotelu jest dużo barów w których można wypić lokalny alkohol bądź zjeść przekąski pomiędzy posiłkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Dziękujemy, Natalia Ł

Dear Natalia,

Hotel Management SENTIDO Oriental Dream

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wybudowany w 2008 wymaga gruntownego remontu. Na każdym kroku widać zmęczenie materiału (uszkodzone ściany, brakujące kafelki w basenie, odpadający tynk i mnóstwo innych rzeczy, które wymagają w mojej ocenie natychmiastowych napraw/wymian. Co do pokoju do na początku zostaliśmy zakwaterowani na końcu kompleksu przy jakiejś przepompowni (hałas od pracujących agregatów był ogromny). Całe szczęście po kilku godzinach zostaliśmy przeniesieni do znacznie lepiej zachowane go pokoju, przy basenie. Pokój był codziennie sprzątany (różne wygibasy z ręczników na łóżkach były, świeże ręczniki). Według mnie pościel powinna być wymieniona chociaż raz podczas tygodniowego pobytu, a i podłodze przydałoby się poświęcenie paru chwil. Jedzeniowo nie narzekaliśmy, głodni nie chodziliśmy i nie mieliśmy większych problemów żołądkowych. Drinki wykonywane są z lokalnych alkoholi, obsługa barów bardzo sympatyczna. Warto docenić ich pracę tipem. Plaża bardziej żwirkowo-kamienista niż piaszczysta. Ciekawa rafa blisko brzegu. Nam udało się pływać z żółwiem. Pod wodą spotkaliśmy ten płaszczki i kilka innych ciekawych stworzeń. Radzę przejrzeć atlas ryb w morzu czerwonych, na które ryby należy uważać. Animatorzy bardzo ok, program standardowy jak na tego typu hotel. 1/3 kompleksu zajęta przez turystów z Włoch. Nie ma problemu aby dogadać się po angielsku. Nie odczuliśmy też, aby obsługa traktowała nas gorzej z powodu naszego pochodzenia itd.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: orientaldream, Guest Relations Manager, Sentido Oriental Dream ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dear Sir or Madam,

Team SENTIDO Oriental Dream Resort would like to thank you for your positive feedback.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Super plaża,bardzo fajna rafa, dobre jedzenie,fajne baseny, przyjemna atmosfera. Bardzo podobaly mi się wieczorne animacje. Bardzo mili animatorzy min.Budii,Marina, Castelo. Udane wieczory, bardzo sympatyczny personel.

Dziękujemy, Marek N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: orientaldream, Guest Relations Manager, Sentido Oriental Dream ResortOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear Marek N,

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładny.duzy obiekt duże baseny.bsrdzo miła obsługa.pokoje sprzątanie codziennie.jedzenie bardzo smaczne.internet katastrofa tylko w lobby i jak mało osobie jest.po wyjściu z lobby rozlacza i za każdym razem trzeba hasło wpisywać

Dziękujemy, ErykB110
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: orientaldream, Guest Relations Manager, Sentido Oriental Dream ResortOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear ErykB110,