Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po przyjeździe w miarę szybkie kwaterowanie. 5 rodzin, wszyscy pokoje na parterze, w budynku powyżej 2000(ja 2704-ostatni budynek, blisko plaży). Wykupilismy vip pakiet. Sprzątanie pokoju bardzo dobre. Czystość w hotelu na poziomie dobrym. Jedzenie urozmaicone, zawsze ryby, dwie zupy, mięsa, sałatki, kofty, grill na kolację, czasami owoce morza. Drinki słodkie, sztuczne, warto prosić o cole zero (wtedy leją z butelki), w pakiecie vip koktajle z karty menu z lobby. Show przeciętne, głównie prowadzą animatorzy, czasem zewnętrzne firmy, głównie taniec. Jest joga o 16, aquaaerobik i inne. Spa bardzo fajne, eleganckie i klimatyczne. Przy pakiecie vip masaż za pół ceny. Jazda konna w pakiecie vip 15 minut na osobę, kolacja włoska i na plaży. Internet darmowy, słabe połączenie. Wyjazd do Port Ghalib raz na tydzień (20-22.30 lub jakoś od 17.00...). Pakiet vip gwarantuje późne wykwaterowanie. Klub Kids - małe pomieszczenie, klimatyzacja, dwie młode dziewczyny, od rana głównie rysowanie i zabawy, po południu dzieci są na terenie hotelu - zabawy, aquapark. Piękna rafa, rano 8 można spotkać delfiny, jest żółw też, wiele gatunków ryb. Idealne miejsce na kateserfing. Można korzystac z hotel magic tulip, który ma ładniejsza restaurację, spokojne miejsce z obrusami. Ogólnie jestem zadowolona, byliśmy w 20 osób więc czas płynął miło i wesolo. Wycieczki można zakupić na terenie hotelu u Pana, który doskonale mówi po polsku (można się potargowac). Qaudy braliśmy z plaży, 75 dol za podwójny, można spokojnie załatwić wycieczki z miejscowych biur. Na wycieczce Marsa Mumbarak spotkaliśmy krowę morską. Ogólnie hotel fajny lecz bez rewelacji, cena przystępna. Dużo Polaków i Włochów, ale są też Francuzi, Anglicy i Niemcy...
Jest szisza bar, fotograf, punkt Vodafone i oczywiście apteka, sklepy z pamiątkami...

2  Dziękujemy, Magda B
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Czysto, miło i przyjemnie. Obawiałam się Egiptu, ale ten hotel miło mnie zaskoczył. Plaża bajeczna, zawsze wolne leżaki (listopad). Dobre jedzenie, dość urozmaicone. Obsługa uczynna, miła. Alkohole średniej jakości a cola z maszyn -tragedia. Po tipie dostaliśmy butelkowaną. Obsługa w barze w basenie miła, ale przesadzają z ilością alkoholu w drinku. Reszta super, polecam.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Alutu
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel raczej 4 gwiazdkowy . Obsługa miła reagująca na na problemy . Pokój sprzatany codziennie i tu warto pochwalic Ahmeda pana za to odpowiedzialnego .Jedyny minus to taki że nie otrzymaliśmy pokoju który został przez nas zarezerwowany

Dziękujemy, Guide501345
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, czysty i zadbany. Pokoje sprzątają dokładnie, obsługa bardzo miła. Wieczorem fajne występy. Bardzo dobre alkohole i inne napoje. Jedzenie jak w Egipcie, jednemu odpowiada drugiemu nie. Bardzo się starają by goście byli zadowoleni.

2  Dziękujemy, Agata B
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel nie zasługuje na 5*!
-Największe zastrzeżenia to przede wszystkim syf w restauracji, lobby i innych miejscach publicznych.
Brudne kubki wielorazowego użytku w których podawane są drinki.
-Obsługa hotelu również pozostawia wiele do życzenia, zaczynając od recepcji a kończąc na bezczelnych kelnerach.
-Jedzenie bardzo słabe.
Jedynym plusem hotelu są osoby sprzątające oraz pokoje, które sprzątane są bardzo skrupulatnie.
Rafa koralowa piękna.

Termin pobytu: sierpień 2018