Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Czysto, miło i przyjemnie. Obawiałam się Egiptu, ale ten hotel miło mnie zaskoczył. Plaża bajeczna, zawsze wolne leżaki (listopad). Dobre jedzenie, dość urozmaicone. Obsługa uczynna, miła. Alkohole średniej jakości a cola z maszyn -tragedia. Po tipie dostaliśmy butelkowaną. Obsługa w barze w basenie miła, ale przesadzają z ilością alkoholu w drinku. Reszta super, polecam.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Alutu
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel raczej 4 gwiazdkowy . Obsługa miła reagująca na na problemy . Pokój sprzatany codziennie i tu warto pochwalic Ahmeda pana za to odpowiedzialnego .Jedyny minus to taki że nie otrzymaliśmy pokoju który został przez nas zarezerwowany

Dziękujemy, Guide501345
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, czysty i zadbany. Pokoje sprzątają dokładnie, obsługa bardzo miła. Wieczorem fajne występy. Bardzo dobre alkohole i inne napoje. Jedzenie jak w Egipcie, jednemu odpowiada drugiemu nie. Bardzo się starają by goście byli zadowoleni.

2  Dziękujemy, Agata B
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel nie zasługuje na 5*!
-Największe zastrzeżenia to przede wszystkim syf w restauracji, lobby i innych miejscach publicznych.
Brudne kubki wielorazowego użytku w których podawane są drinki.
-Obsługa hotelu również pozostawia wiele do życzenia, zaczynając od recepcji a kończąc na bezczelnych kelnerach.
-Jedzenie bardzo słabe.
Jedynym plusem hotelu są osoby sprzątające oraz pokoje, które sprzątane są bardzo skrupulatnie.
Rafa koralowa piękna.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Niestety ten hotel absolutnie nie spełnił naszych oczekiwań. Zamiast obiecanych pięciu gwiazdek, zastaliśmy standard tak niski, ze przez pierwsze dni trudno nam się było w tym odnaleźć. Najsłabszym elementem jest czystość hotelu w miejscach ogólnodostępnych: na stołówce, w lobby i barach przy basenach oraz na plazy. Te miejsca były tak brudne ze można się było przylepić do stolików, a przez dwa tygodnie ani razu nie widziałam żeby kelnerzy je czyścili.
Na duży minus także hotelowa obsługa: niemiła recepcja, opryskliwi barmani ( poza jednym w lobby). Jedyni uśmiechnięci pracownicy hotelu to panowie sprzątający.
Jedzenie bardzo przeciętne, niezbyt apetyczne, rozgotowane, mało owocowo. Okropne napoje z dystrybutorów.
Hotel wybieraliśmy min pod katem animacji dla dzieci i tu kolejne rozczarowanie. W polskim klubie jedna animatorka która miałaby zapewnić opiekę dla 20-30 dzieci. Bez przygotowania i przeszkolenia o czym sama tłumacząc się przed rodzicami z poziomu opieki. Gdy musiała wyjść, co przecież, oczywiste np do toalety, dzieci dostawy pod opieka najstarszego z grupy. Tak wiec realnie klubu dla dzieci nie było:(
Morze niestety tez było trochę rozczarowujące- prawie cały czas był odpływ.
Plusem chyba jedynym była piękna rafa.

1  Dziękujemy, Beata B