Zrecenzowano: 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pobyt w lipcu, przemiła obsługa, pyszne jedzonko, kolacje na plaży, pokoje bardzo czyste i przestrzenne, cudna żyjąca rafa .Bardzo fajne animacje ,animatorzy uśmiechnięci, przyjaźni-szczególne pozdrowienia dla Barbory ciepłej i kochanej dziewczyny która umilała nam pobyt-Nemo animation team !!!

1  Dziękujemy, Sylwia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Royal Tulip Beach ResortOdpowiedź udzielona 9 lipca 2018

Dear Sylwia S,

Many thanks for your kind words following your recent stay with us at Royal Tulip Beach Resort.
Our entire staff takes pride in keeping the hotel in amazing shape for our guests. We cannot wait to share your comments with them.
Furthermore we are very happy that we could meet your taste with our delicious fresh culinary offer.
All the pleasure was shared with the entire team and we hope to see you again in the future.

Zrecenzowano: 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z wakacji w hotelu Royal Tulip Resort i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni pobytem . Animacje super zoorganizowane,wszyscy animatorzy pełni energi każdy znajdzie coś dla siebie. Posiłki bardzo dobre i wykwintnie przygotowane desery mmm palce lizać . Pokój dziennie sprzątany. Kelnerzy zawsze uśmiechnięci . Pisac bez końca by mozna... po prostu jak najbardziej polecamy pobyt w tym hotelu my napewno jeszcze go odwiedzimy.

Dziękujemy, Hana M

Dear Hana M,

Let us thank you for choosing Royal Tulip Beach Resort for your holiday.
We are glad you enjoyed the company of our entertainment staff as well as our facilities in general.
One of our main goals is to offer a delicious culinary offer and it is great to see that we have met your taste.
It will be a great honor to welcome you soon again and offer you another amazing vacation.

Zrecenzowano: 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu jest bardzo przyjemna atmosfera. Każdy znajdzie coś dla siebie. W upalne dni można się schłodzić w basenach. Jedzenie jest bardzo smaczne i ciekawie przygotowane. Animatorzy są bardzo mili i bardzo miło się z nimi rozmawia. Pokoje są sprzątane codziennie. Dziękuję -Nemo animation team

2  Dziękujemy, martyna_matuszek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Royal Tulip Beach ResortOdpowiedź udzielona 6 lipca 2018

Dear martyna_matuszek,

Many thanks for your nice review here on TripAdvisor!
We have a great selection of rooms for all our guests to choose the best option for them.
Also thanks for your kind words and mentioning that hotel generously offers a good choice of menu throughout the week.
Our staff is working hard to ensure your stay is as best it can be. They will be very happy to hear that they could let you feel fully welcome.
Once again, thank you and we hope we can welcome you back in the near future.

Zrecenzowano: 4 lipca 2018

W hotelu byliśmy w okresie od 19.06.2018 r. do 04.07.2018r. czteroosobową rodziną. Był to nasz 4 pobyt w Egipcie, natomiast 1 w Marsa Alam. Pierwszy tydzień pobyty uważamy za udany, super, natomiast drugi tydzień pobytu to po prostu jakaś paranoja.
Ale zacznę od początku przy zameldowaniu w hotelu zareklamowano nam za dopłatą 55 euro za tydzień możliwość zamieszkanie w tzw. family room czyli ładnym dwupokojowym apartamencie idealnym dla czteroosobowej rodziny. Zrezygnowaliśmy z takiej możliwość, jednak okazało się, że pan recepcjonista bez wnoszenia w/w dodatkowej opłaty przydzielił nam w/w apartament. Byliśmy miło zaskoczeni, rzeczywiście pokoje, aż pachniały czystością i nowością, każdy z nich miał oddzielną klimatyzację ( fajna opcja jak się ma 2 dzieci). Dziwne rzeczy zaczęły się w 9 dniu naszego pobytu, rano zadzwonił pan z recepcji z informacją ze będziemy mieli zmianę pokoju i mamy wstawić się do recepcji o 13.00. Okazało się, że panowie w recepcji zaczęli na siłę nam wmawiać, że w naszych pokojach jest problem z prądem, ( żadnego problemu nie było, wchodziliśmy do 13.00 kilka razy do pokoju i za każdym razem prąd działał) i mamy w tej chwili się przenieść do pokoju w starej części hotelu, oczywiście jednopokojowego. Pomimo zdziwienia tą zmianą nie mieliśmy problemu z przeprowadzką ale jakie było nasze zdziwienie kiedy zobaczyliśmy pokój do którego kazano (tak kazano, podnosząc na nas głos, że mamy to zrobić teraz, natychmiast) nam się wynieść, pokój był straty, śmierdzący stęchlizną, łazienka z wiecznie mokrą podłogą z grzybem na podłodze i w kabinie prysznicowej. Bez względu na nasze protesty i po rozmowie z nasza panią rezydent ( która stanęła po stronie hotelu - Państwo nie macie takiego pokoju w umowie więc musicie się przenieść do tego do którego wam mówią). Wróciliśmy się spakować, gdzie okazało się że w międzyczasie wyłączono nam prąd ( z łazienki wynosiliśmy rzeczy w totalnej ciemności przy latarkach z telefonów) nikt nie pomógł nam nawet przenieść rzeczy. Wieczorem przechodząc obok naszego starego apartamentu okazało się, że nie ma problemu z prądem, gdyż już mieszka tam nowa rodzina. Najzwyczajniej w świecie wyrzucili nas z pokoju bo nie daliśmy góry pieniędzy.
Takiego chamstwa jeszcze nigdy nie spotkałam.
Następne dni okazały się coraz gorsze, nie wymieniano nam dywanika w łazience, który był wiecznie mokry, ręczników nie wymienił tez nikt ani razu, tylko je składał i odkładał na półkę ( pomimo napiwków). Nagle z dnia na dzień drinki w looby barze, które były darmowe stały się płatne dokładnie od 01.07.2018 r. drinki zaczęły kosztować 2,5 euro. Wycieczki do Portu Ghalib nagle z 5 euro za osobę skoczyły do 7 euro za osobę. Ewidentnie było widać od tego dnia przypływ turystów z Niemiec, Belgii, Francji. Na stołówce pomimo dobrego jedzenia i bardzo dobrych kelnerów też przestano się wyrabiać, wieczny brak stołów, szklanek i sztućców - brudne sztućce. Przy basenowym barze tez nie było już miłych uśmiechów i reakcji na nasze prośby o podanie picia ( siła dolara jednak przywracała uśmiech i reakcje na nasze zamówienia) Plaża i morze piękne, lezaki zawsze mozna było znaleźć wolne, bez względu na porę dnia.

Podsumowując, nigdy nie narzekałam na pobytu na wakacjach pomimo pewnych niedociągnięć ale takiego zachowania nigdy bym się nie spodziewała, chodzi tylko o kasę, kasę, kasę i to w bezczelny sposób. Tak chamskiego i aroganckiego zachowania pracowników hotelu nie spotkałam nigdzie na świecie. Nigdy nie wrócę do Hotelu Royal Tulip Beach, zepsuli nam wakacje, które miały byc czasem relaksu i odpoczynku po całym roku pracy, czasem rodzinnym a zakończyły sie nerwami i stresem.

Termin pobytu: czerwiec 2018
15  Dziękujemy, tarnecka2
Zrecenzowano: 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny i czysty hotel z pysznym jedzeniem oraz przemiłą obsługą. Hotel ten posiada bardzo długi pomost zakończony cudowną rafą koralową. Polecam i pozdrawiam całą fantastyczną obsługę hotelu zwłaszcza barmanów Samiego i Aliego oraz pokojowego Aliego.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Rajmundos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Royal Tulip Beach ResortOdpowiedź udzielona 3 lipca 2018

Dear Rajmund P,

Many thanks for your nice review here on TripAdvisor!
We were delighted to read that you enjoyed our cleanliness. For us this is the best praise!
Moreover, it is a delight to know that you were especially satisfied with our staff’s work and service, as we always do our utmost to accommodate our guest’s needs.
It will be a great honor to welcome you again in the near future to offer you another fantastic experience.