Quad

Rewelacyjna wycieczka, quady rewelacyjne, mega przeżycie, jazda na wielbłądach coś niesamowitego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
anix21
Luebbenau, Niemcy
Quad bike

Było super! Polecamy wszystkim duża dawka emocji i wrażeń! Przejażdżka na quadach połączona z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
JoannaM3423

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna, półdniowa wycieczka na pustynię z polskim przewodnikiem, Panią Anią. Dla rodzin z dziećmi zamiast quadów oferowane są buggy i szerze mówiąc następnym razem, nawet jadąc bez dzieci, wybrałbym właśnie buggy. Krótka przejażdżka na wielbłądzie podnosi adrenalinę, zwłaszcza przy zsiadaniu:) Ciekawa część artystyczna na zakończenie imprezy, z nieco przeciagajacym się przygotowaniem do pokazu tańca. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy.

Dziękujemy, JarekSto
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Super wycieczka.Ania super przewodnik. Polecam wszystkim nawet rodzinom z małymi dziećmi. Pomimo upałów wycieczka bardzo przyjemna. Kierowcy szaleni, ale pełna profeska.

Dziękujemy, 53 494 543
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wyjazd z super przewodniczka , Pani Ania .
Swietna jazda na wielbladach i na quadach.
Bardzo fajni kierowcy widoki i ludzie . Polecam

Dziękujemy, Marcin_Wierchow
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Świetna organizacja, bardzo dobra cena, wysoki poziom bezpieczeństwa

Pozdrawiam Jimmiego!! W sposób profesjonalny i pełen zrozumienia przedstawił nam ofertę. Wszystko zgadzało się z jego opisem.

Sprzęt który nam udostępniono był wysokiej jakości i był czyściutki, dobrze się prowadziło. W cenie dostaliśmy wodę i herbatkę, również przejażdżkę wielbłądem dla chętnych.

polecam wszystkim bardzo serdecznie!!!!!

Dziękujemy, smutnyzuczek
Zrecenzowano: 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka po safari z biurem jesteśmy bardzo zadowoleni. Super organizacja i super atmosfera polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Szymon P