Zrecenzowano: 25 lutego 2015

Niesamowita lokalizacja w centrum Delhi niepodal glownego dworca kolejowego. Bardzo czyste pokoje, znakomita resteuracja i niebanalne wnetrza...Bardzo sympatyczna obsluga hotelu. Przepyszne i tanie sniadania w formie szwedzkiego stolu, ktore szczegolnie polecam.

Termin pobytu: luty 2015
1  Dziękujemy, sergiusz o
Zrecenzowano: 11 lutego 2015

Spedzilam w Hotelu Hari Piorko na kilka nocy, i jestem totalnie zadowolona z jego standardu. Czysty i bezpieczny hotel; pokoj bardzo komfortowy, nowoczesny z wielkim bardzo wygodnym lozkiem. Personel super przyjazny i bardzo pomocny ☺, cenny dostepne; no a przede wszystkim super lokalizacja - w samym sercu Pahar Ganj-u / Main Bazaar (mimo lokalizacji w pokoju bardzo cicho). W okolicy mnostwo sklepikow, i mnostwo miejsc z super smacznym jedzeniem.
Zdecydowanie polecam, sama rowniez jeszcze tam wroce.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 10 lutego 2015

Zyczliwy personel, ladne, swieze i zadbane pokoje z lazienkami (my mielismy nawet rybki w pokoju :)))))). Lozko niesamowicie wielkie i wygodne. Cisza i spokoj w nocy. Lokalizacja genialna. Niestety nie probowalismy zadnych przysmakow z zarekomendowanej przez przyjaciol restauracji hotelowej.

Dziękujemy, Janka W
Zrecenzowano: 28 stycznia 2015

Bardzo dobra lokalizacja,blisko do dworca,w centrum bazaru.Pokoje wyremontowane,bez okien.To dobrze bo jest cisza i spokój.Sniadania w postaci bufetu,świeże.Tosty,omlety,placki ,kasze z warzywami,owsianka,jajka,mocna herbata,kawa.Mam słaby żołądek,ale wszystko było w porządku.Obsługa miła,bardzo pomocna,W pokojach czajnik,szklanki.łazienka czysta,codziennie sprzątana.Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Fajnie jest mieć pokój z oknem,ale świeżo wyremontowany jest lepszy,nawet bez okna.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, krysia p
Zrecenzowano: 12 stycznia 2015

Bardzo ładny i przyjemy hotel utrzymany w designerskich klimatach (akwaria). Pokoje wygodne, wyposażone w wygodne łóżka. Bardzo wysoka jakość posiłków serwowanych w restauracji- sprawna i szybka obsługa to dodatkowy plus, szczególnie w Indiach. Śniadaniowy bufet zróżnicowany i smaczny. Hotel o rewelacyjnym położeniu -Paharganj- Main Bazar-Delijskie centrum niskobudżetowej turystyki, który nie odstrasza wygórowanymi cenami. Apel do właściciela- TAK TRZYMAĆ!!!!

Termin pobytu: luty 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi