Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy 12 dni, pobyt oceniam na b.dobry, znakomita obsługa, czystość w pokojach b.dobra ,obsługa rewelacja, woda w butelkach dostarczana codziennie, kawa ,barek uzupełniany, zmiana ręczników każdego dnia, wszystkie pokoje z widokiem na ocean , hotel dla lubiących spokój ,ciszę , jedzenie wyśmienite ,każdy znajdzie coś dla siebie ,dorosły jak i dziecko , wszyscy mili uprzejmi , plusem był fakt, iż wylot mieliśmy w godzinach nocnych 31 stycznia o godz 00.30 (rezerwacja doby kończyła sie 31 stycznia o 12 godz.(zwracjcie na to uwagę przy wykupie wczasów-może to fakt iż była juz opłacona ale nie wykorzystana ,ale nie siedzidzicie na walizkach od południa )pokoje opuściliśmy o godz 19.30,30 stycznia (wyjazd na lotnisko),nam to pasowało. Hotel goràco polecam !!!
Polecam sprzedawców wycieczek przed hotelem na plaży ! A najbardziej Thomasa , uśmiechnięty , bardzo pomocny człowiek , pozdrawiam !!

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Ivona1976
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Leila A, Manager, Turyaa KalutaraOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Dear Valued Guest,

Thank you for the time taken to share your feedback with us following your stay at our hotel.

We are delighted to read that you had chosen our hotel as your holiday destination and had enjoyed the time with us. It is truly encouraging for me and my team to read that we were able to cater to all your needs to ensure you had a memorable stay.

We are sure that you will pay another visit with your family and friends for a relaxing getaway and we are eager to get to know your holiday plans too.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Hotel bardzo czysty, przemiła obsługa, obfite posiłki w przważającej części z tradycyjną kuchną indyjska - czyli bardzo pikantną. Codziennie sprzątane pokoje i wymiana ręczników. Przepiękny widok na ocean, plaża tuz przy hotelu, naturalna piaszczysta. Czego mi brakowało to wieczornych animacji ale byłam w maju czyli po sezonie urlopowym na Sri Lance więc cały hotel było trochę uśpiony ale nam to w pełni odpowiadało. Polecam gorąco..... Aneta

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, aneta722
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Leila A, Manager, Turyaa KalutaraOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2018

Dear Valued Guest,

Thank you for the time taken to share your honest feedback and for the recommendation given. We are pleased that you enjoyed your stay with us, specially the culinary experience and the surrounding view.

We would be delighted to have you back in our hotel for another memorable holiday and offer you our best services.

Zrecenzowano: 31 maja 2018

HOTEL
bardzo fajny ,czysty i zadbany hotel i ogród dookoła hotelu
dwa baseny jeden prostokątny od 0,9 m. do 1,6 m. położony obok baru z dobrym piwkiem lion i drinkami oraz fajną obsługą :)
drugi basen większy o owalnych kształtach fajnych dla dzieci od brodzika do 1.4m
pewna część oddzielona linką z bojkami 2.5m
Pokój który mieliśmy z widokiem na może (najprawdopodobniej wszystkie pokoje są z widokiem na morze) przestronny,z sejfem telewizor niestety brak polskiego programu ale nie po to się jedzie na wczasy :) codziennie sprzątany , klima ok .
WYRZYWIENIE mieliśmy ALL
stołówka duża z miejscem nie było problemu jedzenie bardzo dobre od potraw ostrych po normalne ryby ,kurczaki ,wieprzowina,kalmary,kraby,BARDZO dobre ale to bardzo dobre ANANASY kurcze takich jak tam to jeszcze nie jadłem :) dużo owoców no i przepyszne desery ciastka i lody
Ostre jedzenie regionalne w osobnych takich miedzianych wazach trzeba patrzeć na karteczki z opisami potraw są kropki kolorowe opisujące ostrość od zielonych czerwonych po brązowe fajny pomysł, o w normalnych banerach dania normalne ale też trzeba zwracać uwagę na kropki zdarzają się ostre
Osobiście idzie do ostrości się przyzwyczaić , a jedzenie ogółem bardzo dobre karzdy coś sobie znajdzie.
Byliśmy z żoną od 26 kwietnia do 10 maja to zaczynała się tam już pora deszczowa ale przez cały dzień było słonecznie i ciepło a wieczorami po zajściu słońca prawie codziennie była ciepła burza akurat to nam nie przeszkadzało,morze z dużymi falami frajda podczas kąpieli lecz nie było można się kąpać czerwona flaga chyba że na własną odpowiedzialność ja tam skorzystałem :) ale dla nie umiejących pływać odradzam fale wykańczają :) woda w morzu i w basenach ciepluteńka .Podobno do kwietnia jest morze spokojniejsze.
Byliśmy z niemieckiego biura podróży FTI touristik bo w porównaniu pomiędzy polskim a niemieckim biurem jest niewielka różnica cenowa jakieś 4000 tysiące złotych :) widocznie mniej tam zarabiają niż my :) to dlatego taki wybór jeżeli ktoś zna języki to da se rade
Jeżeli mogę polecić wycieczki to byliśmy nie z biura podróży lecz z miejscowym panem który ma biuro oferujące wycieczki jego reklama jest jak się wychodzi na plażę trzeba iść na lewo jakieś 100/200 metrów HARRY TOURS i przy tej reklamie po lewej jest tam restauracja miejscowa z owocami morza i tam można się z nim umówić na godzinę wycieczka na safari tańsza o 15 euro od osoby niż z biura podróży , miły pan mówi po angielsku i niemiecku a wycieczka warta pieniędzy 60 euro od osoby park narodowy duży słonie,małpy,bawoły wodne,warany,ptactwo itp według mnie to fajnie zobaczyć zwierzaki na wolności i niekiedy z bardzo bliska .
Hotel cichy dla ludzi chcących odpocząć.
Wypad na miasto TUK TUKIEM musowy za niewielkie pieniądze tam i spowrotam i czekał na nas 2 godziny w mieście za 5 dolarów za 3 osoby tylko trzeba uzgodnić cenę przed jazdą i troche sie potargować.
BARDZO UDANE WCZASY
WIFI w całym hotelu za free

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój w nowej części nad recepcją
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, marekmajcher
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nipuni S, Manager, Turyaa KalutaraOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2018

Dear Valued Guest,

Thank you so much for sharing your sincere sentiments based on the stay.
Thank you so much for paving us way for further enhancements and we are grateful of the suggestive reviews as such.

Be sure to keep us informed when you're making your holiday plans again so that we could be ready to welcome you back and ensure you of a better experience.

Yours Sincerely, Laura Nicli, General Manager, Turyaa Kalutara

Zrecenzowano: 29 grudnia 2017

Hotel położony tuż przy plaży, na której ciągle wisiała czerwona flaga, ze względu na bardzo duże i silne fale. Pokoje duże, ładne i codziennie sprzątane przez dwóch panów, którzy bardzo się starali. Podziękowania dla nich za niesamowitego słonia zrobionego z ręczników:). Ogólnie obsługa hotelu bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Jedzenie dobre ale bardzo ostre, szczególnie potrawy typowe dla Sri Lanki. Na szczególne uznanie zasługuje pięknie zrobiona wigilia z rzeźbami z lodu i niesamowitą ilością potraw, począwszy od kuchni japońskiej przez owoce morza, ostrygi po przepyszne mięsa. Teren hotelu niezbyt duży ale zawsze były wolne leżaki i fajne, cieplutkie baseny. Dodatkowo dobre drinki w all. Szczerze polecam ten hotel na udany urlop. Warto tam pojechać, odpocząć i pozwiedzać piękną Sri Lankę.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Agagliwice
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nipuni S, Manager, Turyaa KalutaraOdpowiedź udzielona 18 stycznia 2018

Dear Valued Guest,

Many thanks for your sentiments shared with us on Trip Advisor; we are glad that you have given many positive endorsements on the helpful staff.

We are eagerly waiting to welcome you and your loved ones at Turyaa Kalutara again and we assure you will gain superior services at all times.

Yours Sincerely, Laura Nicli, General Manager, Turyaa Kalutara

Zrecenzowano: 3 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jest wszystko co potrzeba. Uśmiechnięta obsługa, cisza... Super wyżywienie, dobry basen + ocean z piaszczystą plażą. Pamiętajcie, że gdy księżyc jest w pełni nigdzie nie ma alkoholu, 100% prohibicja! Wszystko inne nie ma znaczenia.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Zbigniew B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nipuni S, Manager, Turyaa KalutaraOdpowiedź udzielona 14 grudnia 2017

Dear Valued Guest,

We are glad to see the recommendation given on Turyaa Kalutara followed by your stay and we are delighted to note of your positive endorsements.