“Przereklamowana”
Famelja Kentera — recenzja

Famelja Kentera
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Sveti Stefan)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje

Dobra obsługa oraz cevapi i na tym koniec. Pastrovska pasticada (lokalne danie, gulasz wołowy z makaronem) to tragedia, makaron totalnie rozgotowany, w całej porcji znalazłem 2 małe kawałeczki mięsa. Kalmary panierowane w mące i parmezanie nigdy nie leżały obok sera. Podsumowując nie polecam.

Dziękujemy, oscar2295

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na cztery zamówione dania główne, tylko jedno było w porządku... makaron z gorgonzolą; tradycyjne burger był suchy i... z dodatkiem zmielonych kości (to nie jest żart!). Odradzam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, suaveck
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018

To najlepsza restauracja w jakiej jedliśmy objeżdżając zatokę kotorską! Znakomita kuchnia!!! Polecam w szczególności ośmiornice z grilla!!!!! oh! Najlepsza jaka dotąd jadłam! Wspaniałe są też półmiski owoców morza lub mięs. Wyjątkowo miła obsługa, na wysokim poziomie. Jesteśmy zachwyceni i na pewno tam wrócimy nie jeden raz :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Famelji na obiedzie i na drugi dzień na śniadaniu ,čievapčići było pyszne i porcja solidna ,śniadanie na które wzięliśmy omlet i jajka z prosciutto było równie bardzo dobre ,porcje duże idealne na większy głód ,fajny klimat ,śliczna restauracja i miła obsługa

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce. Obsługa pierwsza klasa: z życzliwym, indywidualnym podejściem do klienta (na prośbę dostaliśmy nawet urodzinowe ciasto ze świeczka, a pan kelner zaintonował Happy birthday). Dania na najwyższy poziomie: ze świeżych produktów, nieudziwnione, niepodkrecone - naturalne smaki, starannie dobrane i zestawione, owoce morza - rewelacyjne. Jako stała bywalczyni knajp w Belgii muszę przyznać, ze tutaj mule są jeszcze lepsze. Albo kalmary faszerowane krewetkami - znakomite! Co ważne - napoje (lemoniada) bez cukru - jeśli ktoś potrzebuje, może sobie dosłodzić, jeśli nie - nie musi sie męczyć nadmiarem słodkiego. A do tego wszystkiego przepiękny taras z widokiem na morze, z cudzymi roślinami. Dbałość o każdy szczegół.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Ania C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomislav A, Owner, Famelja KenteraOdpowiedź udzielona 21 października 2016

dzięki za miłe komentarze, jesteśmy zadowoleni, że byliście nasi goście i oczekujemy ponownie

Famelja Kentera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality
Sveti Stefan, Budva Municipality

Sveti Stefan, Budva Municipality

Budva, Budva Municipality
Przno, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Famelja Kentera? Podziel się wrażeniami!