Podgorica

“Pyszna pizza”
Lanterna Podgorica — recenzja

Lanterna Podgorica
Nr 1 wśród 223 Restauracje (Podgorica)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy najlepsza pizze w Czarnogórze. Inne dania tez wyglądają smakowicie a porcje rzeczywiście są duże! Do tego miła obsługa zająca angielski.Polecam z czystym sumieniem!

Dziękujemy, MichalL24

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Smaczne jedzenie, duże porcje, miła obsługa, klimatyczne wnętrze. Piwo nieproporcjonalnie drogie w stosunku do jedzenia, ale generalnie warto tu zjeść.

1  Dziękujemy, zbigniewo482
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie ogromne porcje śmiało można brać jedną porcje na dwie osoby. Klimat knajpy piwniczny

1  Dziękujemy, _ukaszk738
Zrecenzowano 22 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny obiad!
Smażone sardynki serwowane z oliwkami oraz sałatka szopska - super świeże i przepyszne. Cevapci serwowane z frytkami było tak dużo że pokonało mojego mięsożercę :)

Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Dostaliśmy ogromną porcję śniadaniową za rozsądną cenę. Bardzo miło obsługa. Czysto i klimatycznie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, patszyma

Lanterna Podgorica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podgorica, Podgorica Municipality

Byłeś(-aś) w Lanterna Podgorica? Podziel się wrażeniami!