“Ładne widoki ale ... ”

Caffe Restaurant Djardin
Nr 3 wśród 14 Restauracje (Perast)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z ładnymi widokami i dobra obsługa kelnerska jednak zamówione jedzenie nie smakowało. Albo przynajmniej nie polecam makaronów.

Dziękujemy, KrzysztofW15

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z pięknym widokiem i miłą obsługą kelnerką, ale błędy w kuchni zdradzają brak dobrego kucharza lub złą organizację pracy kuchni. Zamówione pdwa rodzaje pasty (czarna i z krewetkami) miały tak rozgotowany makaron, że nie do się go nawijac na więc. Sytuacji nie ratowały niezłe sosy. Może to jednorazowe potknięcie, ale dość nieprzyjemne dla klienta.

Dziękujemy, EmiliaPC
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Sam lokal, posiłki i obsługa dostałaby ode mnie 4 gwiazdki, wszystko ok ale bez wielkiego w/wow. Dobra kawa. Poprzedni klienci narzekali na obsługę - my nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń bo obsługa była bardzo uprzejma. Ceny umiarkowane. Piąta gwiazdka za kącik dziecięcy - bardzo trudno o miejsca tego typu w Czarnogórze więc duży plus za to. Polecamy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Justa74
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przyjemne. Piękny widok na zatokę. Stanowczo odradzam brać bruschettę - kucharz powinien mieć zakaz robienia tej przystawki. Nasze dania główne były smaczne i ładnie podane. Polecam makaron z cukinią i krewetkami. Medaliony także dobrze przygotowane. Do obsługi kelnerskiej nie mam zastrzeżeń.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, suaveck
Zrecenzowano 30 października 2016 z urządzeń przenośnych

Po przybyciu do knajpy i oczekiwaniu 20 minut na kelnera zdecydowaliśmy się opuścić lokal, osoby które przyszły po nas do lokalu zostały obsłużone, a na nas kelner nawet nie zwrócił uwagi (pomimo tego że knajpa nie była nawet w połowie pełna). Zdecydowanie odradzam wizytę w tym miejscu, dwie knajpy dalej znaleźliśmy miejsce w którym zostaliśmy obsłużeni z uśmiechem na ustach.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, 384maciejc

Caffe Restaurant Djardin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kotor, Kotor Municipality

Dobrota, Kotor Municipality
Kostanjica, Herceg-Novi Municipality

Byłeś(-aś) w Caffe Restaurant Djardin? Podziel się wrażeniami!