Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pięknie położony, odnowiony hotel (to jest kilka odrębnych budynków, wiec gwarantują intymność), bardzo mila obsługa, pomocna, basen i prywatna plaża, imponująca roślinność, jedynie mało atrakcji dla dzieci - tylko klubik dla maluszków. Jedzenia bardzo dużo, ale powtarzalne, trochę nudne. Pokoje czyściutkie, z widokiem na morze, góry, ale niewielkie, przy rozłożonej dostawce nie dało się przejść. Można wypożyczyć auto od zaprzyjaźnionej agencji - bezproblemowo, ale auta leciwe. W tydzień spokojnie objechaliśmy cale wybrzeże i Dubrownik.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pobliskim sklepiku można kupić przedpłacone karty do internetu.
Dziękujemy, aneta653
Zrecenzowano: 17 stycznia 2019

Jedno z piękniejszych miejsc, jakie w życiu widziałam. Prześliczna zatoka otoczona zalesionymi górami. Dostaliśmy junior suitę z widokiem na zatokę. W hotelu było dość tłoczno, jak na koniec sezonu, ale leżaków nigdy nie brakowało i zawsze można było znaleźć spokojne miejsce. Kuchnia bardzo urozmaicona i smaczna. Dużo potraw regionalnych i oczywiście, owoców morza. Warto wypożyczyć samochód na 2-3 dni i objechać całą zatokę. Kiedyś wieczorem spacerowaliśmy po starym mieście w Herceg Novi - uliczki i architektura jak Dubrovniku, a oprócz nas może 2-3 osoby. Fajne małe knajpki i wylegujące się koty. Polecam Czarnogórę, polecam ten hotel.

Dziękujemy, Agata W
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Byliśmy we wrześniu. Rewelacyjny pokój na 4 piętrze z widokiem na zatokę Kotorską . W dzień i w nocy wspaniały widok i to dzięki szklanym drzwiom i balkonowi ze szkła.Plaż duża i długa zarówno kamienista jak i z betonowym wejściem . Dużo leżaków i parasoli . Nie trzeba rezerwować . Wspaniała kuchnia . Dużo schodów do pokonania . Polecam.

Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 8 października 2018

Hotel położony z dala od zgiełku miasta, z prywatną plażą, w zatoce, tak więc nie ma sąsiadów w postaci innych hoteli. Wszystkie pokoje z widokiem na morze, a nocą na fantastyczną grę świateł miasta Herceg Novi, na drugim brzegu. Pięknie. Można spędzić całe wczasy siedząc na balkonie i obserwując piękno monumentalnej czarnogórskiej przyrody. Pokoje duże, świetnie urządzone, bardzo czyste. Codzienne sprzątanie i codzienna zmiana pościeli. Przez 10 dni, ani raz nie zaniedbano tego rytuału. Bardzo miła, pomocna obsługa, fantastyczna Pani manager. Jedzenie przepyszne, ogromny wybór, świeżo przygotowywane dania przez kucharzy, owoce morza, świeże ryby, fontanna czekoladowa. Dwa bary przy plaży i przy basenie. To duży hotel, ale jego rozległe tereny sprawiają, że nie odczuwa się natłoku turystów. Przy hotelowym nabrzeżu znajduje się przystań, gdzie codziennie kursują wodne taksówki do miasta na drugim brzegu. Dla mnie REWELACJA.Bardzo chciałabym wrócić do tego hotelu w przyszłym roku.

1  Dziękujemy, Renata K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Iberostar Herceg Novi, jest tutaj świetna obsługa, fantastyczne jedzenie i doskonała atmosfera, którą tworzą animatorzy:Marina, Bogdan i Mido. Czas wypełniają rozmaitymi grami, zabawami i ćwiczeniami sportowymi.Wakacje spędzone w Państwa hotelu to najlepsze wakacje w naszym życiu.
Dziękujemy
Ola, Igor i Grzegorz