“Pyszne”
Konoba Feral — recenzja

Konoba Feral
Nr 3 wśród 72 Restauracje (Herceg-Novi)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do lokalu dotarliśmy z polecenia rezydentki, na miejscu zamówiliśmy spaghetti z krewetkami i rizotto z owocami morza. Powiem tylko tyle, że było to do tej pory najpyszniejsze danie jakie zjedliśmy w okolicy. Szczerze polecam!

Dziękujemy, Rafaello481546

Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita zupa rybna !!!
Ośmiornica i kalmary przepyszne !
Warto dodać że chleb który podają sami pieką i jest naprawdę bardzo dobry szczególnie ten z pustkami dyni !!!!!
Jedyny minus to bardzo brzydka karta menu .
Polecam to miejsce !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 454beatap
Zrecenzowano 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Rybki i kalmary super smaczne i mocno doprawione sola , ośmiornica byla trochę gumowa ale zjadliwa dobra lokalizacj

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 510marcinb
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. Bardzo dobre jedzonko. Zwłaszcza Fish płatek for 2 persons. Obsługa bardzo miła. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Gelorrum
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce ale dosyć ciemne wnętrze. Jedzenie smaczne a porcje dosyć spore. Obsługa w porządku.
Wszystko dobrze ale bez zbędnego zachwycania się.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, celka_3

Konoba Feral — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Herceg-Novi Municipality, Czarnogóra

Herceg-Novi, Herceg-Novi Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Feral? Podziel się wrażeniami!