“Kolacja”
Forsage Gastro Lounge — recenzja

Forsage Gastro Lounge
Nr 2 wśród 199 Restauracje (Budva)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaciekawieni recenzjami postanowiliśmy sprawdzić i tą restaurację. Tym razem nie warto było iść. Zamówiliśmy przystawkę pomidory z pesto i mozzarellą i to było najlepsze danie. Pozostałe, zupa na jagnięcina, czarne risotto i pasta z krewetkami i cukinią bardzo przeciętne, bez wyrazu i co najgorsze rozgotowane. Mam nadzieję, że to tylko słabszy dzień kucharza jednak nie polecam. Zaletą była klimatyzowana sala, obsługa też taka sobie.

Dziękujemy, 538andrzejd

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Super, najlepsze jakie jedliśmy w Budvie. Do tego perfekcyjna obsługa. Lokal elegancki, klimatyzowany.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji dzięki opinią na tripadvisor i jak zawsze nie zawiedlismy się... Zamówiliśmy krewetki z czarnym makaronem i wszystko super, ładnie podane, danie bardzo smaczne i przede wszystkim duża porcja i dużo krewetek, obsługa (kelner) bardzo sympatyczny z profesjonalnym podejściem. Lokal bardzo przytulny, jedynym minusem były latające i denerwujace muchy... :) napewno jeszcze tam wrócimy podczas tegorocznych wakacji w Monte...

Dziękujemy, Excursion731422
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia, jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, dużym plusem jest parking przy restauracji, nie jest trudno do niej się dostać. W naszym przypadku zamówiony Burger jak i makaron z krewetkami. Dania są podane bardzo ładnie jak i w dużej ilość (warzywa oraz owoce morza). Polecam

1  Dziękujemy, aleks01996
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam dwa razy. Za pierwszym razem jedliśmy owoce morza z makaronem i ta wizyta była idealna. Przysze jedzenie i super obsługa(starszy Pan).
Za drugim razem jedliśmy polędwica wołowa mięso i sos przepyszne ale warzywa były trochę przypalone i bez smaku. Obsługa była słabsza niż za pierwszym razem (dwóch młodych kelnerów). Pomimo tych drobnych wpadek bardzo nam smakowało i możemy polecić tą restaurację. Bardzo dobre jedzenie w rozsądnej cenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Karol D

Forsage Gastro Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Forsage Gastro Lounge? Podziel się wrażeniami!