Budva

“Średnia plus”
Restoran Porto — recenzja

Restoran Porto
Nr 28 wśród 198 Restauracje (Budva)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogółem dobre jedzenie, ale na mieście można znaleźć o około 25-30% taniej w przypadku owoców morza, bo tylko je jedliśmy w Budvie. Kelner przychodził kilka razy w ciągu 30 minut, co przeszkadzało w przypadku spokojnej konsumpcji.

Dziękujemy, buchmak

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Poszliśmy z mężem na popołudniowy obiad. Zamówiliśmy zupę rybną oraz spaghetti z owocami morza. Zupa poprawna, smaczna. Jeśli chodzi o spaghetti niestety pozostawia dużo do życzenia. Miałam wrażenie, że sos był robiony dawno i kilkakrotne odgrzewanie spowodowało że owoce były przeciągnięte, a krewetki wręcz wiórowate. Sos pomidorowy na plus, jednak niesmak po przegotowanych owocach morza przeważył.

Dziękujemy, Elwira O
Zrecenzowano 12 września 2017 z urządzeń przenośnych

Przemila, profesjonalna obsługa. Jedzenie na wysokim poziomie, cena jak na lokalizację restauracji do zaakceptowania. Dodatkowo możliwość wyboru konkretnej świeżo zlowionej ryby.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 925barteks
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tego miejsca z polecenia: najlepsze ryby w mieście. Jedzenie dobre, ale bez efektu wow. Co z tego, jak obsługa zapomina o utrzymaniu poziomu. Długie czekanie na piwo. Nie każdy stolik dla szaraków. Pół godziny czekania na kelnera, żeby zamówić kawę lub deser (odpuściliśmy). Na końcu pomyłka w rachunku. Może biała koszula i język rosyjski lub niemiecki by nam pomogły. Nie polecamy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, agapiechula76
Zrecenzowano 5 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Gdyby Polacy nie byli postrzegani jako gorszy naród wszystko byłoby ok. Jedzenie bardzo dobre i świeże. Pan kelner od samego poczatku zachowywal sie profesjonalnie do momentu gdy powiedzielismy mu, ze jestesmy z Polski. Olal nas totalnie wolal obslugiwac wieksze stoliki, na rachunek czekalismy 30 min, az w koncu musielismy poprosic o interwencje Panią host ktora zaprasza ludzi do restauracji. Szkoda chcielismy Pana kelnera bardzo dobrze wynagrodzic no, ale jego podejscie od momentu informacji, ze jestesmy z Polski bylo nieprofesjonalne.

Pozdrawiamy para z Polski

Ps. Prosze pamiętać, ze wiekszy stolik badz pochodzenie gosci restauracji nie oznaczaja wiekszego napiwku !

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Stefanox1984

Restoran Porto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Restoran Porto? Podziel się wrażeniami!