“Nie polecam soy steak”
Verde — recenzja

Verde
Nr 5 wśród 199 Restauracje (Budva)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie knajpka fajna na gyros. Popularna nawet wśród miejscowych.
Natomiast radzę wystrzegać się wegańskich opcji. Warzywa smażone w głębokim oleju i dziwny kotlet to coś innego niż wyobrażałem sobie po soy steak with grilled vegetables.

Dziękujemy, MichalL24

Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny jedne z niższych cen w Budvie, jedzenie pyszne. Mężowie zajadajacy się wieprzowina zadowoleni z kotletow sojowych z warzywami a my zachwycone tortilla chyba fit :) Porcja Adekwatna do ceny, ja zjadłam dwie tortille :)

2  Dziękujemy, joannabN6588TJ
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Gyros bardzo dobry i świeży. Pani z obslugii bardzo miła i spokojnie można dogadać się po angielsku. Porcja średnia ale adekwatna do ceny. Wszystko szybko podane a lokal przytulny i miło tu spędzić czas. W miarę blisko plaży a na pewno lepiej tu zjeść niż przepłacać przy plaży ;)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Patryk25a
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie. Za 3 euro można zdrowo zjeść, coś innego niż tylko kawałek pizzy. Obsługa miła i uśmiechnięta

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niepozorna malutka knajpa, z bardzo pysznym jedzeniem. Wszystkie produkty świeże i bardzo tanie, posiłki są do 3,5€ więc naprawdę można zjeść tanio i smacznie, z czystym sumieniem mogę polecić w 100%

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Mateusz D

Verde — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Verde? Podziel się wrażeniami!