Kierunek wyznacza baletnica

Zrecenzowano: 21 września 2018
igip64
Częstochowa, Polska
Plaża z widokiem na stare miasto

Plaża bardzo ładna widzi sie z niej stare mury miejskie, czysta woda. Trudno tutaj znaleźć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 lipca 2017
Joanna W
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 072)

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Plaża warta zobaczenia ze względu na wspaniałe widoki,czystą wodę bardzo urokliwie położona wśród skał.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, zaneta k
Zrecenzowano: 21 września 2018

Aby dojść do tej plaży, należy się najpierw kierować w stronę posągu baletnicy, minąć go i cierpliwie iść dalej nadmorskim deptakiem wzdłuż skalistego wybrzeża. W lecie zapewne jest mocno oblegana, ale warto ją zobaczyć - widok bardzo ciekawy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, igip64
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża, klify. Niestety woda nieco zanieczyszczona liśćmi z drzew. Warto przejść i zobaczyć to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kewin G
Zrecenzowano: 11 września 2018

Ta plaża w sezonie to jakiś koszmar. Byliśmy w sierpniu i nie ledwo dało się tam przejść. Widok piękny - można podziwiać stare miasto, kolor wody błękitny, ale co z tego jak nie ma gdzie wcisnąć palca, a na pięknym piasku jest stos śmieci i petów. Większą częśc plaży zajmują leżaki, które w tym terminie kosztowały 15-20 euro (20euro w pierwszym rzędzie). Miejsca dla innych plażowiczów stosunkowo niewiele. Na plażę nie można wnosić swojego jedzenia i picia. Może poza sezonem jest tam lepiej.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, anexia
Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Zakwaterowani byliśmy w Hotelu Mogren także wybór plaży był dla nas oczywisty tym bardziej, że nie chcieliśmy wypoczywać na Sloweńskiej Plaży w Budvie. Piękne, oryginalne przejście na plażę, malownicze i idealne do fotografowania. Sama plaża do najszerszych nie należy i jest podzielona na 3 części z pierwszej do drugiej przechodzi się przez skałę a 3 część nazwałbym dziką, byliśmy tam pierwszego dnia i także było fajnie. Na plaży dwa bary-restauracje, także można coś przegryźć, wypić piwo lub drinka, jest toaleta płatna 0,50 euro i sklep z akcesoriami plażowymi. Zestaw dwóch leżaków i parasola kosztuje 25 euro a za wypożyczenie parasola na cały dzień zapłacimy 5 euro (korzystaliśmy z tej opcji, bo grzało nie miłosiernie) Na części plaży ok. godziny 15:30 jest już cień ale wierzcie mi jest on zbawienny. Przepiękna, przejrzysta woda. Spędziliśmy tam świetny czas.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
3  Dziękujemy, shorttrip87