Budva
Symbol

Zrecenzowano: 18 lipca 2019
ul56
Katowice, Polska
Zdecydowanie warto tam iść !

Zrecenzowano: 27 lutego 2019
podrozniczka97

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Dojdziecie tam, o tuż za murami starego miasta. Można ostrożnie wejść na skałę i zrobić sobie fają fotkę przy tym posągu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ul56
Zrecenzowano: 18 maja 2019

Byliśmy, zobaczyliśmy i zrobiliśmy fotki. Statuetka baletnicy to miejsce, gdzie każdy robi sobie zdjęcia,

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Ania_Skierniewice
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Zdecydowanie polecam udać się w poszukiwania posągu, plaża przez którą musimy przejść jest o wiele piękniejsza niż Slowenska Plaza i również plaże za figurką są piękne, pozbawione turystów, nieco dzikie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, podrozniczka97
Zrecenzowano: 21 września 2018

Posąg baletnicy z panoramą starej Budvy to obowiązkowe miejsce "zdjęciowe". Idąc w stronę posągu, warto przyjrzeć się fantastycznym strukturom kamiennych zboczy przy deptaku. Panorama starego miasta z poziomu posągu jest dość ciekawa, ale jeszcze lepiej wygląda jeśli pójdziemy nieco wyżej na punkt widokowy. Jest tam ławeczka a widok na zabytkowe mury znacznie szerszy i ciekawszy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, igip64
Zrecenzowano: 11 września 2018

Nie do końca rozumiem fenomen tej atrakcji - pomnik jak pomnik, tyle że z widokiem na stare miasto. Miejsce ewentualnei dobre żeby zrobić jakąś fotkę i tyle.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, anexia