“Pyszne jedzenie ”
Konoba Bocun — recenzja

Konoba Bocun
Nr 1 wśród 211 Restauracje (Budva)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa

Ze znajomymi zjedliśmy zupę gulaszową i cevapi z pieczonymi ziemniakami. Oba posiłki bardzo dobre, obsługa również i fajny klimat na tarasie na zewnątrz.

Dziękujemy, t0mac3

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś prosto z Miasta Budva do tej restauracji znaleziona przez przewodnik Pascal podana . Jedzenie pyszne , obsługa przemiła czyściutko i spokojnie . Kawa podana zaraz po zamówieniu na jedzenie też nie trzeba było czekać , muzyka do tego bardzo cichutko grała . Można z pewnością polecić i w sumie patrząc na ceny w centrum to tam naprawdę ceny są bardzo dobre i myśle że za to że kelnerzy po swojemu się bardzo ładnie zachowują i są bardzo uprzejmi to polecam z całego serca na 10 pkt w skali 10

Dziękujemy, 965elizam
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaciekawieni opiniami postanowiliśmy poszukać tej restauracji. Warto było zdobyć się na ten wysiłek. Jedzenie było bardzo smaczne, grilowane warzywa były doskonałe, młody ser bardzo dobry. Dania główne też bez zarzutu. Jeżeli dodać do tego sympatyczną obsługę, przystępne jak na Budvę ceny, fajne wnętrze i przyjemną muzykę to czego chcieć więcej?

Dziękujemy, 538andrzejd
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uprzejmy kelner z rodzinnego biznesu, obsługuje na wysokim poziomie. Dania smaczne i szybko podane, polecam!

Dziękujemy, buchmak
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odnalazłem ta restauracje na koniec mojego pobytu. Uważam że jest ona najlepsza. Atmosfera bardzo miła, obsługa na wysokim poziomie. Jest to rodzina restauracja więc nie brakuje w niej produktów tworzonych przez właścicieli. Polecam na pewno jeszcze tam będę

Dziękujemy, 578s_awj

Konoba Bocun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Bocun? Podziel się wrażeniami!