“Kolacja ”
Konoba Bocun — recenzja

Konoba Bocun
Nr 1 wśród 199 Restauracje (Budva)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaciekawieni opiniami postanowiliśmy poszukać tej restauracji. Warto było zdobyć się na ten wysiłek. Jedzenie było bardzo smaczne, grilowane warzywa były doskonałe, młody ser bardzo dobry. Dania główne też bez zarzutu. Jeżeli dodać do tego sympatyczną obsługę, przystępne jak na Budvę ceny, fajne wnętrze i przyjemną muzykę to czego chcieć więcej?

Dziękujemy, 538andrzejd

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uprzejmy kelner z rodzinnego biznesu, obsługuje na wysokim poziomie. Dania smaczne i szybko podane, polecam!

Dziękujemy, buchmak
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odnalazłem ta restauracje na koniec mojego pobytu. Uważam że jest ona najlepsza. Atmosfera bardzo miła, obsługa na wysokim poziomie. Jest to rodzina restauracja więc nie brakuje w niej produktów tworzonych przez właścicieli. Polecam na pewno jeszcze tam będę

Dziękujemy, 578s_awj
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce aby doświadczyć prawdziwej lokalnej kuchni, zero sztuczności, restauracja prowadzona jest jako rodzinny interes. Przepyszne dania i desery. Spotkał nas bardzo miły gest ze strony właściciela, który pozdrowił nas w naszym ojczystym języku, po polsku.

Dziękujemy, 902sebs
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Podczas naszej pierwszej wizyty lokal naprawdę wysokiej klasy. Niestety podczas naszych drugich odwiedzin zamówienie zostało pomylone, oczekiwanie trwało ponad godzinę, nie wszystkie zamówione potrawy zostały podane(każdemu może się zdarzyć pomyłka). Na koniec cios w policzek- zamiast gratisu ze strony lokalu za niedogodności doliczona została dodatkowa opłata której dzień wcześniej nie było. Nerwowy kelner odesłał nas do kierowniczki, która z kolei potraktowała nas jak jakichś dziwaków kłócących się o drobne. Prawdopodobnie nasze posiłki zostały doręczone innemu stolikowi i musieliśmy zapłacić za pomyłkę kelnera. Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Paweł J

Konoba Bocun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Bocun? Podziel się wrażeniami!