Zrecenzowano: 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Plusem jest lokalizacja hotelu. W spokojnym miejscu, blisko plaży oraz deptaka, którym można w ciągu kilku minut dotrzeć do starego miasta. Ville otoczone są zielenią co przynosi ulgę w upalne dni.
Na terenie ośrodka kilka sklepów, restauracji oraz punkty medyczne.

Przestronne studio składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.
Plusy:
- codzienne sprzątanie, wymiana ręczników
- duży pokój
- okiennice + klimatyzacja
- wyremontowana łazienka

Minusy:
- studio wymaga remontu
- brak czajnika bezprzewodowego
- pokój umieszczony nad restauracją Pjaca w której codziennie między 21 a 24 odbywały się koncerty. Jeśli ktoś chciałby się położyć wcześniej - nie ma takiej opcji. Osoby, które przychodziły wieczorami na koncerty, po alkoholu robiły sporo zamieszania, hałasu i tak do 1:00 ...

Wifi (free) w pokoju ciężko złapać ale na balkonie pełny zasięg.

Wyżywienie(HB) mogłoby być lepsze ale nie było tragedii. Zawsze można było najeść sie do syta. W opcji HB, woda i kompot w cenie.

Dużym plusem ośrodka jest również basen z zakazem rezerwowania leżaków! Świetna sprawa. Oczywiście leżaki w cenie. Podczas 2 tyg. pobytu nigdy nie zabrakło nam miejsca.

Wszelkie niedogodności zrekompensowały nam widoki w Czarnogórze :) Polecam zwiedzanie samochodem. Wynajęcie samochodu już od 30 euro z pełnym ubezpieczeniem za dzień.

Przepiękny kraj, polecam!

1  Dziękujemy, FellowTraveler820921
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Budvanskarivijera, Public Relations Manager, Hotel Slovenska PlazaOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Dear guest, thank you for your feedback and your kind words. This means a lot to us. Please accept our apology for any disappointments encountered. Rest assured that we'll do our best to improve our service in all aspects and we hope we'll have a chance to welcome you again and to surpass all your previous experiences. Warmest regards, Jelena Kaludjerovic, sales & marketing department.

Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miłe wakacje i bardzo ciekawe atrakcje prowadzone przez grupę animacyjną zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. Spedzając czas w hotelu z pewnością nie da się nudzić;) Miejsce godne polecenia. Wspaniałe wakacje.

Dziękujemy, Łukasz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Budvanskarivijera, Public Relations Manager, Hotel Slovenska PlazaOdpowiedź udzielona 2 października 2018

Dear Guest,
Thank you so much for this wonderful feedback. We’re delighted to hear that you enjoyed your stay in our Hotel. We always try our best to satisfy all the needs of our guests. We are more than happy to hear that we exceeded your expectations. We appreciate all your comments that will certainly encourage other readers to stay with us. Everybody is looking very much forward to welcoming you soon again.

Zrecenzowano: 14 września 2018

Hotel to ogromny teren, pięknie zagospodarowany, ze wspaniałą roślinnością, palmami, piękną architekturą i bogatą infrastrukturą. 2 baseny, 1 w części 3,5*, 2 w części 4*. Wszystko zadbane, sprzątane, nawet tereny zielone, fontanna itd. codziennie czyszczone, pielęgnowane. Uprzejmy personel, mówiący po angielsku i rosyjsku. Bogata oferta animacji - w dzień aqua aerobic i tańce w wodzie, różne gry, wieczorem mini disco dla dzieci oraz dyskoteka dla dorosłych, ewentualnie comedy show. Animatorzy bardzo się starają zachęcić gości do zabawy np. demonstrując proste kroki tańca - odnosi to dobry efekt, ponieważ więcej osób decyduje się tańczyć niż dotąd obserwowałam w innych miejscach, gdzie tylko włączano muzykę i mało kto tańczył, prawdopodobnie wstydząc się, ze na parkiecie są zaledwie 2 osoby lub nikt. Tu rzeczywiście mnóstwo osób tańczyło - była to niewątpliwie zasługa animatorów, ale również Rosjan, którzy naprawdę umieją się bawić bez skrępowania. Rosjanie stanowią rzeczywiście większość gości w hotelu oraz ogólnie w tym rejonie, ale na drugim miejscu pod względem liczebności są Polacy. I tu wyjaśnienie - nie jestem fanką Rosjan, mam do nich neutralne nastawienie, ale chcę zdementować bzdury wypisywane w wielu opiniach - Rosjanie, których ja tu spotykałam podczas mojego pobytu, zachowywali się normalnie jak wszyscy, nie zjadali całego jedzenia innym, dla nikogo nie zabrakło, ponieważ cały czas jedzenie uzupełniano, kiedy coś się kończyło, nawet przychodząc na posiłek ok. 20 minut przed jego końcem niczego nie zabrakło! Mnie jedzenie smakowało, nie było wybitne, ale po prostu w porządku, zawsze znalazł się coś dobrego dla siebie, a na szczególną pochwałę zasługują warzywa bardzo dobrej jakości oraz wspaniale przyrządzane ryby - dorada i okoń morski z grila dla mnie były najlepsze, jak w dobrej restauracji. Nawet ryby, których nie lubię czyli makrela i pstrąg tu były przyrządzane tak dobrze, że nawet mnie smakowały.
Co do miejsca, to Stare Miasto w Budvie jest przepiękne, z cudownym klimatem, najlepiej przespacerować się tam wieczorem z powodu miłej wówczas temperatury. Drugim pięknym miejscem dla mnie w Czarnogórze okazała się Zatoka Kotorska i Stare Miasto Kotor - również przepiękna architektura i klimat. Polecam wycieczkę fakultatywną "Czarnogóra autokarem", można zobaczyć najciekawsze miejsca i cudowne widoki Czarnogóry oraz spróbować lokalnego specjału - szynki Prsut i sera koziego oraz wina. Emocjonujący jest wjazd autokarem na szczyt góry drogą składającą się z jak dobrze pamiętam 33 "agrafek", niezwykłe przeżycie i brawa dla profesjonalizmu kierowcy. Druga wspaniała wycieczka to Dubrownik, byłam tam 10 lat temu na własną rękę, ale miasto jest tak cudowne, że postanowiłam wybrać się po raz kolejny z przewodnikiem i naprawdę było warto, to jedno z moich ulubionych miejsc na mapie. jak już wspominali inni recenzenci "Czarnogóra jest rzeczywiście przepiękna", widoki cudowne, chyba nawet nieco ładniejsze niż w podobnej w charakterze Chorwacji. Ten urlop to jeden z moich najbardziej udanych i polecam szczególnie na miejsce zamieszkania Budvę.

Dziękujemy, mirwoc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Budvanskarivijera, Public Relations Manager, Hotel Slovenska PlazaOdpowiedź udzielona 18 września 2018

Zrecenzowano: 10 września 2018

Slovenska Plaza***+ to tak naprawdę kompleks hotelowy niskich budynków w formie "domków z niebieskimi okiennicami" na którego terenie znajduje się brat bliźniak Slovenska Plaza Resort **** i hotel Aleksandr.
Pokój: czysty, schludny,codziennie sprzątany i nowocześnie urządzony.
Na wyposażeniu znajduje się bezpłatny sejf i klimatyzacja
Wyżywienie: bogate, smaczne i różnorodne (mnóstwo owoców, deserów i lokalnych smakołyków)
Położenie hotelu: blisko promenady, żwirowo-kamienistej plaży i centrum Starego Miasta BUDVA.
Obsługa hotelowa: pomocna, uprzejma, sympatyczna.
Aqua aerobic pierwsza klasa
Dla osób chcących poznać uroki prawdziwej Czarnogóry polecam skorzystanie z lokalnych agencji turystycznych i wykupienie wycieczki na Kaniony.
Przykładowe ceny(na VIII-IX.2018):
- serwis plażowy(2 leżaki+parasol): 10 euro
- wycieczka na Kaniony(organizowana przez lokalną agencję turystyczną): 18 euro
- rejs statkiem na wyspę St.Stefan i plaża Hawaii (organizowany przez lokalną agencję turystyczną): 4 euro .

Dziękujemy, ania974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Budvanskarivijera, Public Relations Manager, Hotel Slovenska PlazaOdpowiedź udzielona 11 września 2018

Zrecenzowano: 1 września 2018

Hotel ma potencjał, niemniej jednak wiele szczegółów należy dopracować tak by mógł zyskać 4tą gwiazdkę. Zacznijmy od początku:
1. Położenie hotelu – bardzo dobre. Blisko do starego miasta Budva, oraz blisko do mariny skąd można się przedostać taksówkami wodnymi na fajne plaże. Polecam na plaże wybrać się troszkę dalej.
2. Pokój na pierwszy rzut oka wygląda na przytulny, niemniej jednak po odpaleniu klimatyzacji dało się poczuć niesamowity odór (klimatyzacja nie czyszczona już od dłuuuuuuższego czasu). Łazienka całkiem przytulna, ładnie urządzona. Miłym zaskoczeniem były dodatkowe akcesoria łazienkowe, oraz na bieżąco wymieniane ręczniki, dokładne sprzątanie, jak również bezpłatny sejf. Po trzykrotnym zgłoszeniu na recepcję (osoba z recepcji była bardzo niezadowolona że przerywam jej swoje zadania) zablokowania sejfu w końcu udało się doczekać na fachowca (bardzo miły i uśmiechnięty człowiek). Niemniej jednak na fachowca od klimatyzacji przez cały wyjazd się nie doczekaliśmy.
3. Kuchnia/ jedzenie – nadal nie dopracowany jest system napojów (soki). Jeśli człowiek miał szczęście trafił na pomarańczowy lub jabłkowy. W drugiej części baru pod nazwami Apple i Orange pojawiała się magicznie woda. Jeśli ktoś jest piwoszem – to polecam piwo (jest wyśmienite). Jeśli chodzi o warzywa i owoce to dało się zauważyć ich znikającą świeżość. Pierwszy dzień świeżutko przygotowane, drugi i trzeci ta sama porcja wyciągana z lodówki (zdecydowanie mniej jadalna). Obsługa z miną cierpiętnika przechodziła po sali, zabierając talerz bez żadnego pytania spod ręki jedzącego. A przecież nic by się nie stało gdyby tak dorzuć uśmiech i pytanie „Finish?”. Na pozytywną ocenę zasługuje ekipa za barem na basenie, uśmiechnięta, rozmowna (aż miło było tam posiedzieć).
4. Animacje – hmmm, poza fajnym aerobikiem wodnym bez rewelacji. Fakt, animatorzy bardzo dobrze się bawili, goście już nie tak bardzo.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, malina715
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Budvanskarivijera, Public Relations Manager, Hotel Slovenska PlazaOdpowiedź udzielona 4 września 2018