Budva

“Jedzenie ”
L&M — recenzja

L&M
Nr 17 wśród 199 Restauracje (Budva)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna knajpka nie daleko centrum Budvy. Miła obsługa i dobre jedzenie z umiarkowanymi cenami jak na tą lokalizację.

Dziękujemy, t0mac3

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mile miejsce bez rewelacji cenowej ale szybka obsługa i pyszne jedzenie. Polecam. Porcje całkiem spoko.

Dziękujemy, Lukasz S
Zrecenzowano 30 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpka oddalona od centrum, lokalna. Trzyma wysoki poziom, dobra obsługa, smaczne jedzenie, warto się wybrać jeśli macie dość restauracji głównego nurtu nad samym brzegiem morza - polecam spróbować lokalny przysmak - kajmak, ciekawie podany i bardzo smaczny oraz zupkę rybną, chyba najlepsza jaką jadłem w restauracjach które odwiedziłem, a w każdej brałem taka zupę

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, adrianprzybylak
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Warto zjeść tutaj zupę rybną i tradycyjne potrawy czarnogórskie - wszystko świeże i szybko podane. Co najważniejsze - nasz trzyletni niejadek pochłonął wszystko z talerza (zupę rybną i czevapi z frytkami), więc za to przyznaję temu miejscu pięć gwiazdek

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, OlaWska
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przeciętne, nie było ani wyjątkowo dobre, ani strasznie złe. Spagetti z krewetkami to makaron z sosem bolognese i krewetkami zamiast mięsa. Taca grilowanych mięs (1kg), spora, ale mięsa słabo doprawione.
Obsługa miła i sprawna. Knajpa leży na uboczu, ok. 500m od plaży, dzięki czemu nie ma tam tłoku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika M

L&M — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w L&M? Podziel się wrażeniami!