Stare miasto

Kraków, Polska
Piękne miasto

Zrecenzowano: 21 lipca 2019
lucyl452
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 280)

Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stare miasto to największa atrakcja Budvy oprócz plaż i morza. Chyba nie trzeba pisać, że jest to obowiązkowy punkt zwiedzania miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, t0mac3
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spacer uliczkami starego miasta Budva powinien odbyć każdy odwiedzający Czarnogórę. Jest pięknie. Najlepiej wieczorem, wtedy nie jest tak gorąco i nie ma tłumów. Minusem jest to, że wszystkie atrakcje turystyczne są płatne

Dziękujemy, lucyl452
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

klimatyczne miejsce, szczególnie do południa kiedy nie ma natłoku turystów. Urokliwe miejsce, piękne widoki. W tle muzyka gitarowa.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ul56
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Położone na wysuniętym w głąb morza cyplu, gęsto zabudowane XV wiecznymi kamieniczkami stare miasto Budvy czy w dzień, czy wieczorem, czy w nocy trzeba zobaczyć i poczuć, coś zjeść, coś wypić, gdzieś posiedzieć... Po prostu trzeba....

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano: 18 maja 2019

Generalnie bardzo mi się podobało. Bardzo klimatyczne, wąskie uliczki. Fajne sklepiki, kafejki, ładne balkony. Można pochodzić, a można skorzystać i np. zjeść coś dobrego. My kupiliśmy sobie fajne pamiątki. Byliśmy na Starówce 2 razy, i chętnie jeszcze raz tam wrócimy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Ania_Skierniewice