“Ostatnia kolacja w Budvie.”
Konoba Portun — recenzja

Konoba Portun
Nr 6 wśród 199 Restauracje (Budva)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Był to doskonały wybór, ta restauracja pozostawi nam świetne wspomnienia z Czarnogóry. Zupy rybna i pomidorowa były bardzo dobre. Kalmary doskonałe, a ośmiornica perfekcyjna. Obsługa miła, uśmiechnięta i sprawna. Najlepsze dania jakie jedliśmy w trakcie pobytu w Czarnogórze! Gorąco polecam, nie jest tanio ale warto!

Dziękujemy, 538andrzejd

Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Stare miasto Budvy jest cudne i jedzenie w takim klimacie takich pyszności zachwyca. Okoń morski, jagnięcina, owoce morza. Ryby najlepsze do tej pory na bałkanach. Cudownie zjeść na zewnątrz przy stoliku w wąskiej uliczce, wieczorem. Idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, jak i świetną kolację z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszny Fish Plate. Ośmiornica i kalmary cudownie miękkie. Czerwone risotto to mistrzostwo świata. Danie warte swojej ceny - byliśmy dwa razy podczas tygodniowego pobytu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dzisiaj restaurację zachęceni dobrymi opiniami. Zacznę od plusów - urokliwa okolica, dość kameralnie mimo stolika na zewnątrz. Smaczne czekadełko w postaci chleba z dwoma rodzajami past. Na tym niestety kończy się pozytywne wrażenie. Zamówiliśmy 2 rodzaje makaronów - z łososiem i tuńczykiem. Zapowiadało się dobrze, w karcie głównie ryby, chociaż ceny mało przystępne. Po pierwszym kęsie było jeszcze okej, z każdym kolejnym coraz gorzej. Makaron rozgotowany, ryba smakowała mułem, samo danie dość mdłe. Nie zjedliśmy nawet połowy. Zwróciliśmy uwagę obsłudze po tym jak zostaliśmy zapytani dlaczego nie skończyliśmy naszego jedzenia. Nie skorzystaliśmy z żadnego ,,gratisu” w ramach zadośćuczynienia, poprosiliśmy o rachunek. Tutaj kolejne zaskoczenie, chlebek podany nam na początku, który miał być plusem, okazał się być płatny, mimo że go nie zamawialiśmy. Łączny rachunek za 2 makarony, butelkę wody i dwie cole wyszedł nas prawie 2 razy wyższy niż w innych wysoko ocenianych restauracjach na TripAdvisorze w tej okolicy. Podsumowując - omijać z daleka.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Patrycjaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vladimir M, Manager, Konoba PortunOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2018

We are dissapointed when our guests leave our restaurant without a smile and we are really sorry for that.
Please take this as an honest excuse because things like these can happen even in our restaurant.
But again let us explain you that the "coover" a.k.a. the bread and pate, is not something strange when you are in a restaurant like in montenegro and throughout whole Europe, coover is served before any other food, we did not invented it.
We are deeply sorry again that your expectations were not fulfilled.

Zrecenzowano 2 sierpnia 2018

Przepyszne jedzenie, mieliśmy sałatke z ośmiornic - pyszna, soczysta, perfekcyjna; hubotnice spod saca specjalność lokalu - pyszne, mięciutkie ośmiornice z ziemniaczkami i warzywami

Amazing tasty food. Octopus salad was extremely tasty as well as octopus spod saca. Very good food and atmosphere. Highly recommend everyone in Budva.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 112MIMI368
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vladimir M, Manager, Konoba PortunOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2018

We are very pleased to hear that You had a great time in our konoba enjoying our specialties.
We appreciate Your recommendation to our future guests and we are looking forward to see You again.
Best regards!

Konoba Portun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Portun? Podziel się wrażeniami!