Oradea

Zrecenzowano: 22 lipca 2018
krzysztof_poznan_pol
Plewiska, Polska

Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nowoczesny aquapark. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo ciepło i przyjemnie. Małym minusem jest ograniczona ilość osób które mogą przebywać w sezonie zimowym na terenie aquaprku- polecam zakup biletu przez internet- nie trzeba czekać aż ktoś wyjdzie .

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, konradg949
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny aquapark, który standardem i poziomie zaskoczył. Bardzo dobra obsługa, niskie ceny, różnorodne baseny i zjeżdżalnie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Przyzwoita strefa gastro... wielu europejskim aquaparkom wiele brakuje do poziomu tego. Zdecydowanie polecamy ( dzieci 10/13 bardzo zadowolone). Warto wyskoczyć z Hajduszoboszlo 1h jazdy i zobaczyć coś innego dla odmiany.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, krzysztof_poznan_pol
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017

Trafiliśmy tutaj po drodze do Bułgarii na wypoczynek na Złotych Piaskach. Pasował nam przystanek w tym miejscu, a chcieliśmy aby dzieciaki zapomniały na chwilę o drodze. Warunek ten został spełniony. Natomiast miejsce nie powala. Nie wszystkie atrakcje są czynne - brakuje ratowników - włączają i wyłączają poszczególne zjeżdzalnie. Restauracje na miejscu słabe. Nie powala - ale też nie jest źle. Z sauen nie korzystaliśmy także się nie wypowiem.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Grzegorz E
Zrecenzowano: 29 czerwca 2017

Aquapark nie jest zbyt duży i nie oferuje zbyt dużo atrakcji, ale pozwala na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Możliwość zjedzenia niedrogich, ale smacznych posiłków.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
2  Dziękujemy, krzyszt0fp1
Zrecenzowano: 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Tak powinny wyglądać aqua parki.
Warto hajduszoboszlo opuścić i podjechać trochę dalej. Gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, ziomekm