Riad Mamouche(Merzouga)(Świetna cena!)
69 USD
  • Bezpłatny parking
Kasbah Des Dunes(Merzouga)(Świetna cena!)
16 USD
Priceline
  • Śniadanie w cenie
  • Restauracja
Zrecenzowano 28 kwietnia 2015

Trafilem do niepozornego hoteliku w srodku nocy przez przypadek. Gdy sie obudzilem nad ranem zrobil na mnie swietne wrazenie! Architektura lepianki oddaje charkter pustynnej okolicy. Pokoje sa bardzo klimatycznie urzadzone - skromnie, ale ze smakiem, posiadaja klimatyzacje i lazienke. W przedniej czesci hoteliku pokoje sa starsze i maja troche nizszy standard lazienki niz te w glebi. W srodku budynku jest maly dziedziniec z roslinnoscia tropikalna. Przed hotelikiem parking z zadaszeniem. Wlasciciel Hassan (o ile dobrze pamietam imie) jest bardzo sympatyczny, mowi bardzo dobrze po angielsku i niemiecku - przypuszczam, ze tez po francusku jak wiele osob w Maroku. Drobnym minusem jest skromne sniadanie. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z tylu hotelu sa pozniej dobudowane i maja lepsze lazienki.
  • Data pobytu: kwiecień 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, DarekFF
Zrecenzowano 7 marca 2014 z urządzeń przenośnych

W hotelu Les Roches spędziliśmy 3 przyjemne dni w trakcie naszej podróży po Maroku. Był to bardzo dobry wybór. Hotel jest usytuowany w tradycyjnym budynku u samych stóp wydm. Równocześnie do centrum Merzougi jest tylko kilka minut spaceru. Cenowo hotel należy do średniej półki, oferując przy tym bardzo dobry standard. Mieliśmy duży, klimatyczny i czysty pokój, jedynie w łazience były drobne usterki, np deska sedesowa odrywala się. Ale to drobizgi, których nawet nie zgłaszaliśmy. W hotelu zarezerwowaliśmy cały pakiet: 3 noclegi, pełne wyżywienie, wycieczkę 4x4, i noc na biwaku na pustyni. Wszystko się pięknie udało i o nic nie musieliśmy się martwić. Właściciel hotelu i obsługa dwoili się i troili, aby nam umilić pobyt. Jedzenie było smaczne i świeże, choć nie wykwintne. Polecam ten hotel na rodzinną przygodę na pustyni.

Data pobytu: luty 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Halina_GP
Zrecenzowano 13 października 2013

Świetna lokalizacja hotelu, zaraz przy wydmach. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne i obficie podane. Atrakcyjna cena w stosunku do oferowanych warunków noclegowych. Wyjątkowa atmosfera obiektu pozwala poczuć się jak prawdziwy człowiek pustyni. Hotel za niewygórowane stawki organizuje różnego rodzaju wycieczki na pustynię. Właściciel dość dobrze mówi po angielsku.

• Data pobytu: październik 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MartaM85
Zrecenzowano 25 września 2013

Świetne miejsce (tuz przy pustyni), świetna obsługa, z bardzo dobra znajomością angielskiego, klimatyczne, czyste pokoje i wspaniale wycieczki wielbłądami. Dobre, zdrowe i lokalne posiłki, które można konsumowac na dachu z widokiem na pustynie. 5/5!

• Data pobytu: wrzesień 2013
Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano 25 września 2013

Swietna lokalizacja hotelu. Z tarasu widac wydmy pustyni. Bardzo atrakcyjna cena, w stosunku do oferowanych warunkow noclegowych. Wysmienita kuchnia Marokanska. Hotel organizuje wycieczki na wielbladach za niewygorowana cene. Obsluga na bardzo wysokim poziomie, usmiechnieta i dobrze mowiaca po angielsku co w przypadku Berberow nie jest oczywistoscia. Serdecznie polecam.

• Data pobytu: wrzesień 2013
1  Dziękujemy, MateuszzMarta