Tsavo National Park East
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Ładny, czysty hotel. Dobre jedzenie. Przepiękny widok z hotelu na zwierzęta - przede wszystkim na słonie :) Ludzie mili. Piękny widok z basenu. Nie było komarów ani żadnego robactwa. Bardzo polecam ten hotel!

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019

Trafiliśmy na jendą noc do tego hotelu.
Pokój jest skromny, bez klimatyzacji, jest wentylator ale po zasunięciu moskitiery powietrze niedociera do łóźka.
I to właściciwie jedyny minus reszta to same plusy:
Pięknie położony, z widokiem na całą sawannę, czasem dostrzeże się słonie, hieny, małpy.
Na skałkach w okół hotelu masa jaszczurek, ptaków czy innych gryzoni :)
Obsługa uśmiechnięta, miła chętna do pomocy.
Śniadanie i kolacja dobra, produkty dość świeże, napoje zimne, widok ze stolika na wodopój dla zwierząt.
Jest basen, ale nie miałem ochoty korzystać.
Największym plusem jest bar usytuowany na skałach z widokiem na sawanne, można podziwiać zachód słońca i pić pysznego Tuskera ze Sprite, dla takieo widoku pobyt w tym hotelu wart każdych pieniędzy.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, qczarq
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kenyaSafarihotels, sales and marketing manager , Voi Safari LodgeOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2019

Drogi qczarq
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi, że możemy cieszyć się pobytem u nas i że nasza nieruchomość jest wyjątkowa.

Z przykrością jednak zauważam, że miałeś słabe doświadczenia z naszymi pokojami i dlatego pozwól mi wyrazić moje najszczersze przeprosiny. Lodge nieustannie dąży do zaspokojenia Twoich potrzeb i oczekiwań, więc bądź pewien, że działamy właściwie, aby rozwiązać Twoje obawy.
Bardzo się cieszę, że nasz personel sprawił, że poczuliście się jak w domu i jestem pewien, że równie dobrze zaspokajają wasze potrzeby, jak i wasz pobyt.
zobowiązujemy się do dalszego oferowania najlepszych kenijskich schronisk i hoteli w Kenia i czekamy na Państwa powitanie.

Zrecenzowano: 31 marca 2019

Wspaniała lokalizacja, przepiękny widok. Warto wszędzie chodzić z aparatem.
Pokoje maleńkie, łazienki obskurne. Woda jest, prąd też ;-)
Jedzenie - może być. Napoje do posiłków (oprócz herbaty i kawy) dodatkowo płatne. Wieczorem ognisko pod afrykańskim niebem - wow! Jest i mały basen, ale czasu na niego brakuje.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, tatafilipa

Droga tatafilipa,
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
Nasza lokalizacja pozostaje naszą największą atrakcją, po prostu dodaj własne słowa „Świetna lokalizacja, piękny widok. Warto iść gdziekolwiek z aparatem ”
Cieszymy się, że wieczorne ognisko było cudowne i staramy się, aby twoje przeżycie było niezapomniane następnym razem, gdy będziesz odwiedzał, a przynajmniej będziesz miał trochę czasu, aby cieszyć się kąpielą w naszym basenie, gdy oglądasz zwierzęta wędrujące tuż pod tobą.

Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie usytuowany hotel. W pokojach nie ma klimatyzacji ale w recepcji można poprosić o wentylator. Osobiście przy otwartym ogromnym oknie bez klimatyzacji i wentylatora wysłałam się doskonale. Internet bardzo słaby. Jedzenie smaczne.
Widoki piękne. Do wodopoju poniżej podchodzą całe stada zebr i bawołów i słoni. Dookoła masa pięknych ptaków i jaszczurek.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, AnnaMaria_Warsaw
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Hotel i pokoje ładne. Idealne na jedną noc. Jedzenie ok. W pokojach dwie małe butelki wody mineralnej. Do posiłków (wbrew temu, co mówili nam przy zakupie wycieczki) darmowe napoje typu kawa i herbata. Piękny widok na sawannę i wodopój. Jest niewielki basen.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Alicja74