Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z reguły nie korzystam ze zorganizowanych wycieczek. Jednak wybór Bedouin Lifestyle Camp okazał się słuszny. Jeśli miałbym zorganizować tego typu wycieczkę na własna rękę, prawdopodobnie wydałabym tyle samo pieniędzy, zgubił się 10 razy i nie doświadczył Wadi Rum w taki sposób. Począwszy od jedzenia. Trzy zapewnione posiłki (lunch - przygotowywany przez przewodnika na środku pustyni. Na rozpalonym ognisku. Kolacja - tradycyjne beduińskie potrawy i sposób ich przygotowywania - jesz ile chcesz! Oraz śniadanie o poranku. Do tego woda bez limitu oraz co postój lokalna herbata, również przygotowywana tradycyjnie). Najlepiej wybrać całodniowy przejazd. Ma się wtedy czas na przeżycia - upały niestraszne. Przewodnik jest do naszej dyspozycji. Postoje zazwyczaj w cieniu. Całodniowy objazd zwieńczony podziwianiem zachodu słońca - oczywiście przy kubku przepysznej herbaty. Nocleg w campie okazał się zaskoczeniem. Dostępne czyste Toalety i prysznice. Namioty do wyboru. Jedno, dwu, trzy i wieloosobowe. Zasięgu i dostępu do wi fi oczywiście nie ma (w końcu to pustynia..), ale jest prąd! Po całym dniu robienia zdjec czy nagrywania filmów przyda się. Pamiętajcie jednak żeby zabrać przejściówkę do kontaktu!
Wieczór zwieńczony pyszną kolacją, tradycyjną muzyką i spiewem oraz tańcami wokół ogniska! Polecam w 100%!

Dziękujemy, jaros_awm465
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Bardzo miły obóz, wybraliśmy opcję 4 godzinną dla 4 osób z noclegiem, przejazd po pustyni świetny, jedyny minus to sandboarding - średnio to działa. Camp zadbany, faktycznie z ciepłą wodą i przyjazną obsługą, jedzenia było dużo i było smaczne. Polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Spędziliśmy świetny dzień, noc i poranek na pustyni. Ugościła nas grupa szalenie miłych, dbających o szczegóły i nasz komfort beduinów :) Nie mogliśmy się nudzić ani przez chwilę, dostaliśmy pomoc ze wszystkim, czego potrzebowaliśmy, a nawet więcej! Przejażdżka jeepem, super widoki, sand boarding (chociaż deski są raczej zajechane, więc ciężko o ekstremalne zjazdy), zachód słońca, tańce, kolacja, śpiewy, namioty, a to wszystko z dostępem do bieżącej wody! Piękne gwiazdy nocą, super towarzystwo i cudowna gościnność! Serdecznie polecamy! Zdecydowanie No 1 :)

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, mwwwm
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna szybka obsługa, wybraliśmy najkrótszą opcję safari - 2 godziny, ale nam wystarczyło. Trafiliśmy akurat na piekny zachod słońca :) Na miejscu czekal na nas namiot z wielkim łóżkiem, swiatłem i uniwersalnym gniazdkiem. Do tego w oddzielnym pomieszczeniu toalety, umywalki i prysznice z CIEPŁĄ WODĄ! i wszystkim co niezbędne. Wieczorem pyszne jedzenie, muzyka i śpiew. Bardzo polecam!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, blach95
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Bardzo ładnie położony obóz, wyposażony we wszystko co trzeba, łącznie z ciepłą wodą. Cała beduińska ekipa jest bardzo pomocna i miła, bez żadnego nagabywania na kupno wycieczek. Kolacja dość droga (10 JOD), ale obfita i bardzo smaczna. Wieczorem zawsze można załapać się na mini koncert albo opowieści o beduinach.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę