Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Piękne miejsce! Można skorzystać z dodatkowej samochodowej wycieczki przez pustynię oraz innych ciekawych ofert m.in. spacer pod gwieździstym niebem, wyjście na wschód i zachód słońca. Cudowne widoki. Smaczne typowe dla tego miejsca jedzenie. Stylowe miejsce noclegowe w namiotach. Warunki dobre, czyste łazienki. Bardzo gościnni i uprzejmi właściciele. Można przez chwilę poczuć się jak w bajce! Wspaniała przygoda! Polecam!!!

1  Dziękujemy, Zuzanna K
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Jeśli jesteś w Jordanii... nie możesz nie zobaczyć pustyni. Zakosztować życia beduinów i spędzić z nimi trochę czasu, wybrać się z nimi na podróż przez pustynię. Poznaj ich gościnność. Byłem z nimi i jestem zachwycony. Na pewno tu wrócę, by poznać nastpne miejsca, których nie zdążyłem jeszcze zobaczyć! Dzięki Salman!

1  Dziękujemy, Jarosław U
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Piękne miejsce, niesamowite widoki, warto wstać i zobaczyć wschód słońca, niezapomniane wrażenia z nocy przebytej na pustyni, życzliwi i gościnni ludzie. Można spróbować lokalnych potraw. Jak na pustynię pozytywne zaskoczenie- są łazienki, prysznice i wygodne łóżka :)

1  Dziękujemy, Janina H
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Wspaniałe miejsce. Doskonała organizacja.Pyszne lokalne jedzenie. Przepiękne widoki.Byłem ze znajomymi na jednodniowym pobycie z noclegiem. Niezapomniany czas. Myślę że nie będzie to ostatnia wizyta w tym miejscu. Polecam każdemu.

1  Dziękujemy, Grzegorz T
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Trudno uwierzyć ze byliśmy w tak pilnym miejscu . Obóz jest beduiński , bardzo dobrzy ludzie .
Salman właściciel jest w porządku , nasz kierowca Mubarak oraz inni są ok. Obóz jest bezpieczny.
Dziękuje
Tomasz