Małpy, piasek i rafy

Zrecenzowano: 14 marca 2019
Vistul
Ruda Śląska, Polska
Gdzie te małpki ?

Byliśmy na Monkey Beach przed południem, piękna plaża. Trochę tłoczno o tej godzinie i małpki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 lutego 2019
Marcin Z
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 324)

Zrecenzowano: 3 września 2019

Miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Małpy skaczące po człowieku jak po swojej własności :D Przeurocze łasuchy czekające na każdego człowieka jak na darmową wyżerkę :) Niby zakaz karmienia, ale my wzięliśmy orzeszki i nikt nic nie mówił. Z drugiej strony patrząc na ilość śmieci na Monkey Beach nie dziwimy się, że są zakazy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, pixulka
Zrecenzowano: 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała urokliwa plaża w pobliżu głównego kurortu. Do plaży można dotrzeć kajakiem, łodzią wpław lub ścieżką. W południe sporo ludzi tutaj przypływa łodziami na krótką wizytę bywa tłoczno na plaży. Atrakcją plaży są niewątpliwie małpy sprytne i radzące sobie doskonale z torbami turystów próba interwencji może skończy się z agresywną odpowiedzią miłego zwierzaka. Poza plażą i małpami godne polecenia są rafy. Dla wielbicieli pływania wkoło raf to na pewno gratka. Z racji nieco innej wody porównanie do raf morza czerwonego to wypadają gorzej jednak jest równie bogata w koralowce. Ryb i zwierząt nieco mniej. Warto odwiedzić i spędzić tam kilka godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Vistul
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Byliśmy na Monkey Beach przed południem, piękna plaża. Trochę tłoczno o tej godzinie i małpki gdzieś pouciekały.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marcin Z
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce obowiązkowe aby zobaczyć dziką przyrodę wrednych kradnących przeróżne rzeczy małp :)))

Ps
Trzeba Uważać na atakujące i gryzące małpy

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, MaciejMak
Zrecenzowano: 18 stycznia 2019

Jest to bardzo urokliwe miejsce , choć zawsze pełne turystów. Ale przecież nie ma się co dziwić bo przecież wszyscy , którzy tam płyną wiedza czego można się spodziewać. Jednak warto tam być. Małpki są przezabawne, choć mogą być nawet niebezpieczne. Potrafią zaatakować aby zabrać pożywienie. Ale to my je prowokujemy. Należy stosować się do ostrzeżeń. Ogólnie jest bardzo zabawnie i warto to zobaczyć Przecież po to tam pojechaliśmy.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, MAREK P