Ko Phi Phi Don

Zrecenzowano: 14 marca 2019
Vistul
Ruda Śląska, Polska
Gdzie te małpki ?

Byliśmy na Monkey Beach przed południem, piękna plaża. Trochę tłoczno o tej godzinie i małpki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 lutego 2019
Marcin Z
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 329)

Zrecenzowano: 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała urokliwa plaża w pobliżu głównego kurortu. Do plaży można dotrzeć kajakiem, łodzią wpław lub ścieżką. W południe sporo ludzi tutaj przypływa łodziami na krótką wizytę bywa tłoczno na plaży. Atrakcją plaży są niewątpliwie małpy sprytne i radzące sobie doskonale z torbami turystów próba interwencji może skończy się z agresywną odpowiedzią miłego zwierzaka. Poza plażą i małpami godne polecenia są rafy. Dla wielbicieli pływania wkoło raf to na pewno gratka. Z racji nieco innej wody porównanie do raf morza czerwonego to wypadają gorzej jednak jest równie bogata w koralowce. Ryb i zwierząt nieco mniej. Warto odwiedzić i spędzić tam kilka godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Vistul
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Byliśmy na Monkey Beach przed południem, piękna plaża. Trochę tłoczno o tej godzinie i małpki gdzieś pouciekały.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marcin Z
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce obowiązkowe aby zobaczyć dziką przyrodę wrednych kradnących przeróżne rzeczy małp :)))

Ps
Trzeba Uważać na atakujące i gryzące małpy

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, MaciejMak
Zrecenzowano: 18 stycznia 2019

Jest to bardzo urokliwe miejsce , choć zawsze pełne turystów. Ale przecież nie ma się co dziwić bo przecież wszyscy , którzy tam płyną wiedza czego można się spodziewać. Jednak warto tam być. Małpki są przezabawne, choć mogą być nawet niebezpieczne. Potrafią zaatakować aby zabrać pożywienie. Ale to my je prowokujemy. Należy stosować się do ostrzeżeń. Ogólnie jest bardzo zabawnie i warto to zobaczyć Przecież po to tam pojechaliśmy.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, MAREK P
Zrecenzowano: 24 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tydzien temu zostałam ugryziona przez malpę na tej plaży. Nie próbowałam ich karmić, ani głaskać, po prostu na plaży była grupka małp (około 10), około 15 osób, ktore zrobiły wokół malp krąg i jedynie się im przyglądały. 4 malpy nagle rzuciły sie w stronę mojego kolegi, a jedna w moją stronę, co skończyło się bolesnym ugryzieniem do krwi. Dostalam na Phi Phi profesjonalna pomoc lekarską, ale bolesnego zastrzyku w ranę nie życzę nikomu... Pierwszego dnia dostalam 4 zastrzyki, po kilku dniach kolejno 3 następne. Zakaz kąpieli w morzu i antybiotyk. Uważajcie, bo ja nic złego nie zrobiłam, a zostałam zaatakowana bez powodu. Poza tym plaża jest przeciętna, naprawdę nie warto ryzykować, eentualnie pooglądać małpy z wody z bezpiecznej odległości.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Paula K