Ko Phi Phi Don
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Widok świetny, szczególnie zachwyca rano, minusem jest zaś wejście po schodach których jest tu sporo. Pokoje ładne i czyste aczkolwiek małe. Po przyjedźcie pani recepcjonistka ostrzegała nas o biegających małpach jednak żadnych nie widzieliśmy.
Warto przyjechać na kilka dni jeśli nie straszne wam wchodzenie po wielu schodach by dojść do swojego pokoju co pod wieczór może być męczące.

Dziękujemy, jardeley
Zrecenzowano: 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, na zdjęciach pokoje są większe i zadbane, a w rzeczywistości małe, z dziur wychodzą karaluchy(widziałem 2) niektóre pokoje sprząta obsługa co 2 dni tak jak powinna, a niektóre wcale. Nie polecam zamieszać w tym hotelu w czasie pobytu na phi phi. Okłamują ludzi zdjęciami żeby zachęcić do przyjazdu a prawda jest taka, że nie ma spojności fotografii pokoji, a ich wyglądu na żywo. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że po przyczytaniu tej opinii nikt z was tam nie postawi swojej stopy.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, kacperz2019
Zrecenzowano: 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zdjęcia są niezgodne z prawdą, pokój na zdjęciu nie odzwierciedla tego jak wygląda naprawdę, śniadania, którymi nie najadłby się pięciolatek, po pokoju chodziły karaluchy, pokoje miały być sprzątane co 2 dni lecz przez 4 nie został posprzątany ani razu a drzwi od tarasu nie mogły być otwarte nawet przez chwilę gdyż do pokoju wchodziły koty. Byłem w tym miejscu dwa razy. Pierwszy i ostatni. Nie polecam a wręcz odradzam przyjazd do tego hotelu.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, wiciub3
Zrecenzowano: 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony na wysokim szczycie, widok z balkonu na wybrzeże jest obłędny ! Ale wchodzenie po schodach baaardzo uciążliwe, istnieje możliwość aby bagaże zostały wniesione. Uwaga ba małpy ! Nam wkradły się do pokoju i ukradły jedzenie oraz zrobiły bałagan

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, 287dariae
Zrecenzowano: 13 grudnia 2016

W Papaya Resort spędziliśmy cztery noce w czasie podróży po Tajlandii. Pierwsze wrażenie - bomba - piękne widoki i super miejsce. Na plus a zarazem na minus można zaliczyć małpy, którym można się przyjrzeć z bliska. To chyba byłoby na tyle pozytywów hotelu ... Niestety hotel nie mogę polecić osobom starszym i niepełnosprawnym. Wejścia do pokoju D5 w ostatnim rzędzie to nie lada wyzwanie. 10 kcal to jakie 150 schodów ... stromych schodów. Pokoje zrobione są na sztukę a łóżku to prawdziwa udręka. Chyba spałem na bambusowych palach przykrytych prześcieradłem - ten opis odpowiada twardości łóżka. Jako zaletę uznałem małpy, ale są również dużą wadą ponieważ budzą wszystkich biegając bo blaszanych dachach o 7.15 rano i to codziennie!! Niestety nie wyśpicie się. Najważniejsze co do czystości to sprzątanie niezbyt wchodziło jak i dolewanie pływów pod prysznic. Jedna z małp w czasie skakania po dachu skaleczyła sobie nogę i wysmarowała krzesło, stolik i poręcz krwią - niestety personel tego nie posprzątał.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli nie ma kondycji, lubisz się wyspać i lubisz czystość to nie jest to hotel dla Ciebie.
Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Mateusz M