Zrecenzowano 11 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce. Hotel położony 20 minut od ferry. Domku duże przestronne. Piękny widok z tarasu. Czysto. Miła obsługa. Jedzenie pyszne. Podróżowalismy z 1.5 rocznym dzieckiem. Hotel położony w oddali od imprezowej części wyspy mimo iż codziennie trzeba było dojść do restauracji czy do miasta moje dziecko dawało radę. Spędziliśmy w tym hotelu tydzień i napewno do niego wrócimy. Mieszkaliśmy w domku A104 i niczego nam nie brakowało.
Tylko ostatniego dnia gdy wyjeżdżaliśmy pani na recepcji była bardziej zajeta osobami przybywającymi i nie było dla nas ani taxi po bagaże ani taxi na ferry, które hotel oferuje za darmo. Reszta bez zarzutu. Szkoda tylko że przez ostatnie niedopatrzenie hotel obniża swoją jakość.

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 28 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tam 4 noce. Dostaliśmy domek z widokiem na morze o super standardzie. Hotel oferuje darmowy transport łódka z przystani. Położony na uboczu ok 10 min od centrum. Nie za daleko, nie za blisko. Idealnie. Cisza i spokój. Prywatna plaża z leżakami, ręcznikami. Miła obsługa. Trochę słaby internet w domku. Ogólnie bardzo polecamy. Wart swojej ceny!

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano 3 października 2014

Ja i mój chłopak spędziliśmy tutaj dwie noce. Nasz domek był bardzo ładnie urządzony, proste drewniane meble, czysto, duża łazienka. Duży taras z fotelami z widokiem na zatokę. Byłam bardzo zadowolona.
Po przybyciu na miejsce, personel zawiózł nas samochodem na górę (domki zlokalizowane są na wzgórzu, na które trzeba się wdrapywać). Kiedy odjeżdżaliśmy okazało się, że mamy zapewnioną darmową przejażdżkę łódką do portu, skąd odpływał nasz prom.
Łazienka wyposażona w darmowe kosmetyki.
Inne udogodnienia: płaski telewizor, czajnik elektryczny, woda butelkowana, kawa i herbata, chusteczki higieniczne.
Umeblowanie: wielkie podwójne łóżko, stoliki nocne, lampki nocne, biurko z krzesłem, lodówka, telewizor, szafa, ławka. Na tarasie stolik i dwa fotele.
W drzwiach balkonowych moskitiera.
Klimatyzacja + wiatrak.

Przed hotelem znajduje się restauracja, gdzie wieczorem można zjeść świeżą rybę i szwedzki stół. Stoliki stoją na plaży. Bardzo miła atmosfera.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, KikiZAfryki
Zrecenzowano 20 marca 2014

Stosunek jakości do ceny idealny. Spokój i cisza, a blisko do centrum. Śniadania europejskie. Obsługa stara się być miła. Cudowne położenie z widokiem na PHI PHI LEY. Pokoje wystarczająco duże, czyste, z podstawowym wyposażeniem. Polecam. Sam bym tam wrócił:)

Wskazówka dotycząca pokojów: Poproś o bungalow z widokiem na zatokę.
  • Data pobytu: październik 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano 30 czerwca 2013

Recepcja rozczarowująca. Ale domki i teren hotelu bardzo ładne. Piękna roślinność. Warto wykupić domek z widokiem na morze na wzgórzu, widok niezapomniany. Duże tarasy, leżaki na tarasach. Łazienka pozostawia trochę do życzenia, ale jest b. czysta. Pokój przestronny, posiłki serwowane do pokoju w przyzwoitych cenach. Na terenie basen, masaże i restauracja. Śniadania bardzo dobre. Troszkę na uboczu Ton Sai, ale szybki i łatwy dostęp spacerkiem do reszty atrakcji, deptaków, restauracji itp. Ogólnie ta część wyspy dla imprezowiczów, mnóstwo muzyki, sklepów, salonów z tatuażami, przepyszne jedzenie, nieskończenie wiele restauracji.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam domki z widokiem na morze na wzgórzu, na prawdę warto!
  • Data pobytu: kwiecień 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anitello