“Dobra lokalizacja piękne widoki”
Viking Natures Resort — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Viking Natures Resort
Miejsce nr 1 wśród 89 kwater specjalnych w Ko Phi Phi Donie
Zrecenzowano 6 maja 2016

Bardzo dobra lokalizacja z dala od zgiełku centrum i głośnej muzyki, super domki na drzewie z pięknymi widokami, piękne plaże. Bardzo dobre lokalne potrawy, szczególnie polecam ryby i curry. Wieczorami rozstawione są naczynia z różnymi potrawami do spróbowania. Bardzo dobra cena za bardzo dobry standard. No i jest hamak przy domkach :D

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepsze są domki z widokiem na zatokę
  • Data pobytu: lutym 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Damian K
Napisz recenzję
Viking Natures Resort — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 1 listopada 2015

Lokalizacja ok. 20 minut od Centrum. Z dala od zgiełku i tłumu, co nam bardzo odpowiadało. Viking oferuje bungalowy wkomponowane w nadbrzeżną dżunglę. Nasz był mały i mocno sfatygowany. Nie czułam się wewnątrz zbyt komfortowo. Prania wymagała przede wszystkim bardzo brudna moskitiera. Wielka szkoda, że wewnątrz nie było klimatyzatora, tylko wentylator, którego skrzydła nie wyglądały najlepiej. Woda pod prysznicem miała bardzo specyficzny smak, unikaliśmy jak mogliśmy kontaktu wody z ustami. Na szczęście spory taras z hamakiem i widokiem na morze w otoczeniu egzotycznej przyrody rekompensuje w całości te niedociągnięcia. Ponadto na miejscu funkcjonuje restauracja z daniami w przystępnych cenach oraz prywatna plaża.

• Data pobytu: kwietniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zkaktus
Zrecenzowano 18 kwietnia 2015

Resort bardzo fajny,posiada duzo domkow ale niestety sa one bardzo male.Mieszkalismy w domku B3 ,pokoj bardzo maly ale lazienka bardzo duza.Niestety domki nie maja klimatyzacji tylko wiatrak co niestety nie starcza ,w lazience z prysznica i z kranu leci slona woda !!!.Pozatym wszystko nam sie podobalo,jedzenie jest bardzo dobre,duzy wybor sniadan,co wieczor okolo 19 darmowa degustacja potraw .Obsluga resortu bardzo mila,wszyscy usmiechnieci ale najwazniejsza jest ta prywatna plaza bez tlumow ludzi.Posilki mozna zjesc na plazy ,wystarczy poprosic.Do centrum 15 minut piechota .szlak wieczorem jest oswietlony.Polecam zabrac obuwie do wody bo w czasie odplywu wejscie do wody utrudnione przez zalegajace kamienie.Resort ma lodz-taksowke ktora o pelnych godzinach mozna sie gratis zabrac na glowna plaze.Nastepnym razem tez sie tu zatrzymamy.

• Data pobytu: kwietniu 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Magdalena000
Zrecenzowano 4 stycznia 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel tylko b.fajny z zewnątrz i otoczenia 'dziczy i natury'. Może byłoby lepiej na 2 max 3 dni po 5 dniach niepraktyczne małe pokoje bez szafek przestrzeni i siedzen skomplikowane dojście do miasteczka plus wielkie karaluchy w pokoju mecza:))

Data pobytu: styczniu 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, tulituli
Zrecenzowano 20 marca 2014

Cudowne miejsce z dala od głośnego i zatłocoznego miasteczka. Mieszkaliśmy w standardowym bungalowie (R16). Domek naprawdę klimatycznie urządzony i czysty, może nie było w nim super dużo miejsca, jednak na pewno wystarczająco. W środku stoi duże dwuosobowe łóżko z moskitierą. Na łóżku przywitały nas płatki kwiatów. Pokój z wiatrakiem i prywatną przestronną łazienką. Jedyny minus to słabe ciśnienie wody i trudność ustawienia odpowiedniej temperatury. Na zewnątrz mały taras ze stolikiem, ławą i hamakiem. W środku znajdowała się zapełniona lodówka. Wieczorem słychać było nieco muzykę z miasteczka, jednak w środku przy chodzącym wiatraku hałasy ginęły. W nocy i nad ranem słychać było wszelakie odłosy dżungli, nie mam pojecia, co siedziało u nas na dachu:) Bungalow położony nieco wyżej od głównej ścieżki, ale nad wodą. Do pierwszej plaży dosłownie kilka kroków, do drugiej (tej przy recepcji) około 5-10 minut drogi. Po przypłynięciu na wyspę w recepcji przywitała nas uśmiechnięta Tajka podając szklankę wody. Bagaże zostały przyniesione przez obsługę. Meldunek w recepcji szybki i sprawny. Recepcja oraz restauracja kilamtycznie urządzona, mnóstwo drewnianych i plecionych ozdób, pięknie! Ceny w restauracji na pewno wyższe niż w knajpkach lokalnych, jednak do przeżycia. Śniadanie 120 lub 150 THB na dwie osoby, obiad około 200 THB. Przepyszne koktajle, szczególnie bananowy. Dwie bardzo ładne plaża. Nam bardziej przypadła do gustu ta przy recepcji z widokiem na Phi Phi Leh. Piękna szmaragdowa czysta woda. O dziwo turystów na plaży, mimo szczytu sezonu, było bardzo mało. Wieczorem o 19:00 zawsze odbywała się degustacja tajskich potraw. Wieczorem cały terem pięknie oświetlony, główna ścieżka wyglądała obłędnie, po prostu rajsko! Chcieliśmy przedłużyć nasz pobyt, jednak nie było już miejsc. Phi Phi wcale nie jest taka straszna, wręcz przeciwnie, a to miejsce jest tego dowodem. Jedynie wycieczki nieco drogie, opłaca płynąć się w kilka osób.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jako opcję niskobudżetową polecam standardowe bungalowy z serii R.
  • Data pobytu: styczniu 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, zellchen
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Ko Phi Phi Don)
w odległości 0.2 km
Phi Phi Paradise Pearl Resort
Phi Phi Paradise Pearl Resort
Nr 6 z 38 w lokalizacji Ko Phi Phi Don
Liczba recenzji: 836
w odległości 3.1 km
Phi Phi Island Village Beach Resort
Phi Phi Island Village Beach Res...
Nr 2 z 38 w lokalizacji Ko Phi Phi Don
Phi Phi Relax Beach Resort
Nr 3 z 89 w lokalizacji Ko Phi Phi Don
Liczba recenzji: 1 276
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Viking Natures Resort? Podziel się wrażeniami!

Viking Natures Resort — dodatkowe informacje

Adres: 222 Moo 7 | Between Ton Sai Beach and Long Beach, Ko Phi Phi Don 81000, Tajlandia
Lokalizacja: Tajlandia > Prowincja Krabi > Ko Phi Phi Don
Udogodnienia:
Restauracja
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 89 kwater specjalnych w Ko Phi Phi Donie
Zakres cen: 108 zł–431 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Viking Natures Resort 3*
Liczba pokoi: 63
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Agoda, Booking.com, Hotels.com i Ctrip TA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Viking Natures Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Viking Natures Hotel Ko Phi Phi Don

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?