Ulubiona (chyba) plaża na wyspie

Malowniczo położona plaża - zdecydowanie jedna z najlepszych jakie odwiedziliśmy z rodziną na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 marca 2019
strusiekk
Warszawa, Polska
Good place for family

Zrecenzowano: 27 października 2018
Bartosz H
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 013)

Zrecenzowano: 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Malowniczo położona plaża - zdecydowanie jedna z najlepszych jakie odwiedziliśmy z rodziną na wyspie.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, strusiekk
Zrecenzowano: 27 października 2018

Ładna plaża, piasek jak na Bałytku, czysta woda. Dobre miejsca dla rodzin. Po wyjściu z plaży kilka knajp z tajskim jedzeniem, gril, 7 eleven.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Bartosz H
Zrecenzowano: 19 lutego 2018

Plaża dosyć wąska. Na dnie morza pełno czarnych wielkich ślimaków (Holothuroidea). Wieczorami raczej nie ma życia na plaży (po zachodzie słońca nudy)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
3  Dziękujemy, Izabela Z
Zrecenzowano: 18 lutego 2016

Świetna plaża, spokojna, dużo restauracyjek z pysznym jedzonkiem, szkoła nurkowa, kajaki, w odległości ok 200m od brzegu po lewej stronie patrzác z plaży znajduje się całkiem niezła rafka z kolorowymi rybkami. Wieczorami jest bardzo klimatycznie, restauracyjki wystawiajá stoliki na plaży, kolacyjka przy pochodniach itp. Szczególnie polecam My Way-chłopaki umilajá wieczorki pokazami ogni, grá na gitarze jest naprawdę miło.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
Dziękujemy, kigen3
Zrecenzowano: 6 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na Phangan. Polecam serdecznie. Mieszkaliśmy na tej plaży 3 tyg i zdecydowanie o 3 za mało Jeśli nie szukasz zatłoczonego miejsca, to ta plaża jest dla Ciebie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
Dziękujemy, karletka