“Najlepsza pizza na wyspie !!!”
Loccos Pizza Bar — recenzja

Loccos Pizza Bar
Nr 19 wśród 598 Restauracje (Ko Phangan)
Kuchnie: Włoska

Bardzo dobra i smaczna pizza , razem z żoną jedliśmy dwie różne pizze i obie bardzo nam smakowały , szybko podane i, wszystko świeże , i bardzo smaczne , super lokal i klimat polecamy bardzo !!!

Dziękujemy, Hessus1982

Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie oraz doskonale drinki. Prawdziwie europejski smak w środku Tajlandii. Zdecydowanie polecam

2  Dziękujemy, jaros_awg110
Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Ludzie z pasją :) jedzenie pyszne!! A jakie drinki:))) świetna obsługa, po zjedzonym posiłku pożegnano nas talerzem owoców i likierem cytrynowym. Polecam!!

Termin wizyty: marzec 2018
2  Dziękujemy, Z2270WBjoannak
Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, super drinki przemila obsluga. Wlasciciele mowia w kilku jezykach i maja serce do prowadzenia biznesu. Naprawde szkoda ze lokal tak malutki.

Termin wizyty: marzec 2018
2  Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 1 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atmosfera, kelnerka obsługuje chyba we wszystkich językach. Rewelacyjne drinki, tiramisu palce lizać. Wszystko świeże i pyszne, polecam serdecznie

Termin wizyty: luty 2016
1  Dziękujemy, Monika B

Loccos Pizza Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ko Phangan, Surat Thani Province

Byłeś(-aś) w Loccos Pizza Bar? Podziel się wrażeniami!