jak dla mnie bomba!

Plaża na której można spokojnie wejść do wody, gdzie nawet odpływ nie utrudnia pływania. Długa, nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 marca 2018
Magda_Ewelt
Portumna, Irlandia
Bardzo ładna i spokojna plaza

Zrecenzowano: 13 lutego 2017
Magda_Ewelt
Portumna, Irlandia
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 026)

Zrecenzowano: 13 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Widziałam wiele plaz w Tajlandii i szczerze mogę powiedzieć ze plaza Long Beach na Koh Lanta jest jedna z ładniejszych plaz. Przede wszystkim panuje na niej spokój - nie ma tłoku - a jeśli jeszcze przespacerujesz sie kawałek w prawo od głównego wejścia - możesz poczuć sie jak na prywatnej plazy !!! Plaza jest szeroka. W momencie odpływu można spokojne sie kapać - co niestety na wielu plażach na wyspach nie jest możliwe. Plaza jest długa wiec idealna dla miłośników spacerów wzdłuż morza. Jest na niej czysto. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Magda_Ewelt
Zrecenzowano: 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Plaża czysta z drobnym piaskiem, dużo roślinności. Niestety mało tajska, przypomina długie hiszpańskie plaże ciągnące się kilometrami. Lepiej szukać mniejszych plaż.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Michał D
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2016

Ko lanta to według mnie Raj dla rodzin z dziećmi. Cicha, piękna wyspa. W porównaniu do Ko phi phi bardzo spokojna. Jeśli z dziećmi to tylko tu

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2015
Dziękujemy, karolka278
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna plaża, ale odwiedzana przeważnie przez ludzi z okolicznych resortów. Można przyjemnie spędzić czas, dużo skał trzeba uważać gdzie się pływa :-)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
Dziękujemy, Rafał N
Zrecenzowano: 1 marca 2016

przepiękna plaża, długa, wiele barów, restauracji. super miejsce na wypoczynek ale też i na imprezę.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2015
Dziękujemy, Blazej C