“Szybkie smaczne”
Dr.Falafel — recenzja

Dr.Falafel
Nr 1 wśród 92 Restauracje (Ohrid)
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam, gdy chcesz zjeść szybko i smacznie. Produkty świeże, dobrze dobrane, ogólny smak zdecydowanie na plus.

Dziękujemy, Pawel_Bosacki

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam się skusić w Ochrydzie na mój pierwszy w życiu falafel :) Porównania z innymi nie mam, ale ten był pyszny - zarówno sam falafel jak i dodatki. Polecam szukającym szybkiego, smacznego i niedrogiego posiłku

Dziękujemy, 287basiar
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na fast food to rewelacja. Chodź jeśli można dostać danie na normalnym talerzu to może juz nie fast food ? Cena super jak na tę jakość falafela i humusa. Polecam!

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie , świeżo , sprawnie . Dobre ceny . Fajny wybór smacznych wege posiłków . Unikat w Ochrydzie . Bravo!

Dziękujemy, greenn77
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce osobom którzy chcą zjeść dobrze i szybko. Falafel i humus były świeże i dobre. Pani bardzo miła. W lokalu nie można płacić w euro i kartą ale obok jest miejsce w którym można wymienić pieniądze. Ceny niskie. Na pewno tam wrócimy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Sławek M

Dr.Falafel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Struga, Southwestern Region
Ohrid, Southwestern Region

Byłeś(-aś) w Dr.Falafel? Podziel się wrażeniami!