“Szybkie jedzenie na mieście ”
Dr.Falafel — recenzja

Dr.Falafel
Nr 1 wśród 92 Restauracje (Ohrid)
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie , świeżo , sprawnie . Dobre ceny . Fajny wybór smacznych wege posiłków . Unikat w Ochrydzie . Bravo!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, greenn77

Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce osobom którzy chcą zjeść dobrze i szybko. Falafel i humus były świeże i dobre. Pani bardzo miła. W lokalu nie można płacić w euro i kartą ale obok jest miejsce w którym można wymienić pieniądze. Ceny niskie. Na pewno tam wrócimy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Sławek M
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i niedrogo. W samym sercu miasta na głównej alei handlowej w Ohrydzie. Polecam wszystkim :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, E7863KVnataliac
Zrecenzowano 11 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tylko hummus - jeden z lepszych w życiu, zarówno super hummus i jako dodatek świetne pieczywo.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, kamilgoralski
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Super bar na szybkie danie wegetariańskie.
Pyszne falafeli z humusem. Można kupić na wynos lub usiąść przy stoliku. Może lokal nie powala wyglądem ale nie przychodzi się tu oglądać budynku a zjeść pysznego fast fooda. Polecam, można się solidnie najeść za niską cenę.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Darek2016

Dr.Falafel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Struga, Southwestern Region
Ohrid, Southwestern Region

Byłeś(-aś) w Dr.Falafel? Podziel się wrażeniami!