“Szybki obiad”
Dr.Falafel — recenzja

Dr.Falafel
Nr 1 wśród 95 Restauracje (Ohrid)
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i niedrogo. W samym sercu miasta na głównej alei handlowej w Ohrydzie. Polecam wszystkim :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, E7863KVnataliac

Zrecenzowano 11 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tylko hummus - jeden z lepszych w życiu, zarówno super hummus i jako dodatek świetne pieczywo.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, kamilgoralski
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Super bar na szybkie danie wegetariańskie.
Pyszne falafeli z humusem. Można kupić na wynos lub usiąść przy stoliku. Może lokal nie powala wyglądem ale nie przychodzi się tu oglądać budynku a zjeść pysznego fast fooda. Polecam, można się solidnie najeść za niską cenę.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Darek2016
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017

Doskonałe jedzenie, nie jesteśmy wegetarianami, ale to, co zjedliśmy było pyszne. Można zjeść na miejscu, ale można też zabrać ze sobą. Wszystko świeże, przyrządzane przy kliencie. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, VioletaT111
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Knajpka znajduje się w centrum miasta przy głównym deptaku. Jedzenie jest niedrogie i naprawdę dobre. Falafel fantastyczny, zadowoli nawet rasowego mięsożercę. Lokal jest bardzo mały, w środku są trzy stoliki a na zewnątrz dwa, więc raczej jest to jedzenie na wynos. Minus za obskurną toaletę.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Katarzyna O

Dr.Falafel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Struga, Southwestern Region
Ohrid, Southwestern Region

Byłeś(-aś) w Dr.Falafel? Podziel się wrażeniami!