Ohrid

“Okropność”
Kaneo — recenzja

Kaneo
Nr 2 wśród 98 Restauracje (Ohrid)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cała otoczka restauracji jest piękna. Super miejsce, piękny widok, mili kelnerzy, Tylko jedzenie do niczego. Inaczej tego nie da się nazwać. Zamówiony makaron smakował tak jakby był odgrzewany. Dostałam miejscami surowy makaron albo wyschnięty. Coś okropnego.w ogóle nie doprawiony. Niczego nie było czuć, nawet pomidorów i rozmarynu. Zupa rybna również była bez smaku, Jak trafił die kawałek ryby oczywiście z oscia to można poczuć, że była to zupa rybna. Zero przypraw. Sałatka macedonska tragedia. Nie myślałam, że kiedyś będę musiała prosić sie kelnera o sol i pieprz. Bez tego nie dało się jej zjeść. Kurczak również smakował Jak wrzucony do wody i tyle. Zero soli, pieprzu czegokolwiek, jałowy. Chcieliśmy Jak najszybciej opuścić ten lokal, Ale musieliśmy czekać 20 min na kelnera z rachunków. Najpierw nie reagował na machanie, a jak już zareagował to swoje trzeba odczekać. Jednym słowem dno! Kucharza bym zwolniła, zero smaku. Na dania też trzeba długo czekać. Nie polecam.

Dziękujemy, ambasador_podrozy

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, urocze uliczki niesamowity klimat Bardzo mili i pomocni mieszkańcy w szczegolnosci taksówkarze Doskonale jedzenie

Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie jedzenie bez wyrazu, smaku i to nie jest opinia na podstawie jednego dania. Obsługa miła pomocna, szybko reagowała. Gdy kelner się zapytał czy smakowało to grzecznie odezwalismy się, że jedzenie było bez smaku, wysłuchał poszedł do kuchni przekazał i usunął jedno danie z rachunku. Dużym plusem restauracji jest lokalizacja a nie jedzenie. A powinno być odwrotnie.

Dziękujemy, 80przemo
Zrecenzowano 10 maja 2019

Wybraliśmy się do Polecanego Kaneo na podstawie opinii TripA i owszem miejsce cuuuudowne i bajeczne ale jedzenie na 3.5. Personel bardzo miły, ceny ok. Polecam na wino i kawę.

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zupę rybną, sałatkę macedońską i makaron. Wszystko było mdłe, kucharz chyba nie używa soli, pieprzu ani innych przypraw. Do tego ugryzła mnie osa w nogę. Była na krześle i jadła resztki jedzenia poprzedniego klienta. Nie zauważyłam jej i przygniotłam ją siadając. Przy drugim stoliki widziałam jak walczą z osami bezskutecznie również. Widok ładny, miła obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, paulina s

Kaneo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Struga, Southwestern Region
Ohrid, Southwestern Region

Byłeś(-aś) w Kaneo? Podziel się wrażeniami!