Zrecenzowano: 18 września 2018

blisko plazy hotel jest cichy pokoje duze obsluga bardzo mila i pomocma reczniki w pokojach zmieniane co dziennie duzy basen a przy basenie duzo lezakow i parasoli nie oplatnych panie ipanowie z recepci bardzo mili

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, marek m
Zrecenzowano: 1 września 2018

Cisza, blisko plaży- można wypocząć. Obsługa bardzo mila, uśmiechnięta i pomocna.
Basen otwarty od 10-18, przy basenie duża ilość leżaków i parasoli. Plaża wąska, czysta. Woda w jeziorze cudowna - ciepła.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, OnAir512901
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

To oczywiście jest hotel wybudowany w czasach Socjalistycznej Republiki Jugosławii, ale bardzo dobrze zaprojektowany i moje doświadczenia są raczej pozytywne: 1. ustawienie balkonów zapewnia prywatność, my mieliśmy balkon prawie całą dobę w cieniu i to nam pasowało, jak ktoś lubi słońce pewnie musiałby poprosić o zmianę pokoju - z tym nie ma dużego problemu, bo kolejne grupy zmieniają się co 1-2 dni, więc hotel ma możliwość manewru, problemem dla mających balkony od strony basenu mogą być odgłosy imprez urządzanych tam przez naszych rodaków po nocach 2. śniadania niewiele różnią się od siebie (więcej albo mniej białego sera w jajecznicy, nowy rodzaj wędliny), więc sami musimy zadbać o różnorodność: dziś jemy kanapki z żółtym serem i pomidorem, jutro z bekonem, a pojutrze jajko sadzone na grzance ;-) na obiad i kolację zawsze trzy rodzaje mięsa (drób, wołowina, wieprzowina) i jedno danie wegetariańskie, co umożliwia dopasowanie do diety, warzywa i owoce, w all inclusive m.in. automaty z napojami bezalkoholowymi zimnymi i gorącymi, co ułatwia korzystanie i ogranicza czekanie. 3. basen głęboki od 100 do 180 cm, woda zmieniana dość często więc zimniejsza niż w jeziorze 4. Bardzo miła obsługa, elastycznie dopasowująca się do potrzeb gości, informacje z w j. polskim i wiele osób z pracowników potrafi się porozumieć w naszym języku 5. internet dobry tak naprawdę tylko w części publicznej, w pokoju trzeba było na niego "polować" 6. w pokoju mieliśmy wystarczająco dużo mebli (szafy, półki, biurko, krzesło, pufy), żeby wygodnie funkcjonować i lodówkę. 7. do jeziora 150 metrów, wąska plaża żwirowo-kamienista (jak wszędzie w regionie), trzeba przejść mała drogę, ale nie warto puszczać dzieci samych, bo jeżdżą po niej i autobusy, i samochody dostawcze, i taksówki, które sa tu bardzo tanie 8. do Ochrydy godzina spaceru wzdłuż brzegu jeziora (ale trudno z wózkiem dziecięcym, bo trzeba na wzgórzu ominąć willę prezydenta kraju , a to najszybciej po serii schodów), również po schodach dojście do małej cerkwi św. Stefana wykutej w skale. Wybieramy się tam ponownie.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Iwonam M
Zrecenzowano: 19 lutego 2018

Blisko jeziora, daleko od miasta. Taksówką 4 euro. Jedzenia mało!!! autentycznie nie załapałem się na obiad, a wcale nie przyszedłem pod sam koniec. W pokoju było trochę zimno (choć był to koniec września). Tron na podwyższeniu i nóżki bimbają, średnio to wygodne było.

Poza tym pokój czysty, personel świetny - miły, pomocny, znający język angielski.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Elmoreserve
Zrecenzowano: 7 września 2017

Hotel schludny z przyjemnym basenem i miłą obsługą, ale... jedzenie jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia, bardzo przeciętne żeby nie powiedzieć złe, w dodatku monotonne, codziennie to samo. Nie liczyłam na wykwintne menu i nie liczyłam też, że codziennie będzie podawane coś innego, ale żeby na kolacje w 4* hotelu serwowane było ''spaghetti'', które gdzieniegdzie było chlapnięte bezmięsnym sosem i bardziej to był suchy makaron niż pełne danie, no przykro mi, ale nie tego oczekuję. Podejrzewam, że jajecznicy i boczku nie tknę przez kolejny rok. Hotel usytuowany poza centrum miasta, knajpki obok z wielkim potencjałem, jednak nie wiem dlaczego nie był on w żaden sposób wykorzystany, wieczorami najczęściej były po prostu zamknięte. Idealne miejsce dla emerytów, byliśmy najmłodsi z naszej grupy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament na który trafiliśmy miał piękny widok na jezioro i basen, pokój naszego kolegi miał widok na kontenery i śmieci
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Paulina J